23 motocykle Harley-Davidson i bezpłatne jazdy próbne. Nadjeżdża Harley on Tour 2020!

Co może być lepszego od Harleya-Davidsona? Ciężarówka pełna motocykli Harley-Davidson i to z najnowszej kolekcji 2020. Właśnie nadjeżdża Harley on Tour 2020, czyli cyrk obwoźny HD, w którym do twojej dyspozycji będą aż 23 motocykle testowe w czterech polskich miastach.

Po rocznej przerwie nadjeżdża Harley on Tour, firmowa ciężarówka Harley-Davidson załadowana 23 motocyklami do testów. Podczas tegorocznego tournée Harley on Tour zawita do Wrocławia (27-28 czerwca), Szczecina (3-4 lipca), Rzeszowa (22-23 sierpnia) i Warszawy (29-30 sierpnia).  Uczestnicy będą mieli okazję wypróbować najnowsze maszyny H-D, od miejskich modeli  Street i Sportster, przez kultowe modele Softail,  a także transkontynentalne maszyny z rodziny Touring. Jazdy próbne odbywać się będą w weekendy i są całkowicie bezpłatne. Jeśli nie chcesz się spóźnić, zapisz się już dzisiaj - decyduje kolejność zgłoszeń a ilość miejsc jest ograniczona.

Harley on Tour to idealna okazja, by zafundować sobie dawkę prawdziwie motocyklowych emocji i to zupełnie za free. W każdym z czterech polskich miast Harley on Tour to dwa dni pełne potężnych maszyn, kultowych silników i przejażdżek motocyklami Harley-Davidson. Brzmi jak sprawdzona recepta na pozytywne emocje i uśmiech na twarzy? I tak właśnie jest.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Rezerwacji testowych maszyn można dokonać telefonicznie lub osobiście w salonach Harley-Davidson na trasie Harley on Tour. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zalecamy wcześniejsze zgłoszenia. Kto pierwszy, ten lepszy!

W związku z obecną sytuacją związaną z COVID-19, w tym roku nie będzie możliwości wypożyczenia na miejscu kasków i odzieży do jazdy, a motocykle będą dezynfekowane po każdej jeździe.

 

Aby skorzystać z jazdy próbnej należy przynieść ze sobą dwa dokumenty tożsamości (dowód osobisty i prawo jazdy kat. A) oraz własne wyposażenie do jazdy (zalecane: kask z homologacją, długie spodnie i koszula z długimi rękawami, zakryte buty oraz rękawice motocyklowe). Najlepiej oczywiście zabrać swoje motocyklowe ciuchy.

Spieszcie się na zapisy, bo ciężarówka HoT 2020 jest już w drodze!

 

Więcej informacji na www.harley-davidson.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button