Junak M11 125 ccm: klasyka w nowym wydaniu

Dla tych, którzy cenią klasyczny wygląd i nowoczesne rozwiązania Junak przygotował ciekawą propozycję. Model M11 125 ccm zachwyci tych, którzy szukają połączenia tych właśnie dwóch cech.

Stylistycznie „11-tka” jest hybrydą spajającą idee cruisera i choppera. Trudno się więc dziwić, że jest to idealna propozycja dla zwolenników prostych, nieskomplikowanych rozwiązań. Już pierwszy rzut oka pozwala nam stwierdzić, że jest to elegancki motocykl o zdecydowanej, klasycznej linii. Uwagę zwraca nieznacznie wysunięte do przodu przednie zwieszenie. Przód określa niewielka lampa oraz pojedynczy zegar szybkościomierza. Prosto, surowo, zgodnie z kanonami właśnie tego stylu.

Co ważne podczas projektowania modelu szczególny nacisk położono na na wygodę podróżowania. Solidna, miękka i świetnie wyprofilowana kanapa to jedna z mocniejszych stron tego motocykla. Masyzna ma również gmole – niezwykle pożyteczny dodatek zwłaszcza w przypadku upadku.

Należy przyznać, że jak na 125 ccm, Junak M 11 to mocny i dynamiczny motocykl. Prędkość maksymalna 90 km/h jest jak dla takiego motocykla wręcz wystarczająca. Osiągów nie psuje nawet masa 150 kg.

Mimo iż jest to nowe dziecko ze stajni Junaka już teraz można mu wróżyć świetlaną przyszłość.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button