125 ccm
Aktualnie czytasz:
Junak M11 125 ccm: klasyka w nowym wydaniu
0

Dla tych, którzy cenią klasyczny wygląd i nowoczesne rozwiązania Junak przygotował ciekawą propozycję. Model M11 125 ccm zachwyci tych, którzy szukają połączenia tych właśnie dwóch cech.

Stylistycznie „11-tka” jest hybrydą spajającą idee cruisera i choppera. Trudno się więc dziwić, że jest to idealna propozycja dla zwolenników prostych, nieskomplikowanych rozwiązań. Już pierwszy rzut oka pozwala nam stwierdzić, że jest to elegancki motocykl o zdecydowanej, klasycznej linii. Uwagę zwraca nieznacznie wysunięte do przodu przednie zwieszenie. Przód określa niewielka lampa oraz pojedynczy zegar szybkościomierza. Prosto, surowo, zgodnie z kanonami właśnie tego stylu.

 
Czytaj
REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Co ważne podczas projektowania modelu szczególny nacisk położono na na wygodę podróżowania. Solidna, miękka i świetnie wyprofilowana kanapa to jedna z mocniejszych stron tego motocykla. Masyzna ma również gmole – niezwykle pożyteczny dodatek zwłaszcza w przypadku upadku.

Należy przyznać, że jak na 125 ccm, Junak M 11 to mocny i dynamiczny motocykl. Prędkość maksymalna 90 km/h jest jak dla takiego motocykla wręcz wystarczająca. Osiągów nie psuje nawet masa 150 kg.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Mimo iż jest to nowe dziecko ze stajni Junaka już teraz można mu wróżyć świetlaną przyszłość.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%