125 ccm
Aktualnie czytasz:
125 ccm na B: Podsumowanie tygodnia ze Skuterowo.com
0

Ten tydzień zdominowała tematyka nowelizacji ustawy o kierujących, która ma za zadanie m.in. pozwolić posiadaczom prawa jazdy kategorii B prowadzenie motocykli do pojemności skokowej 125 cm3. Prezydent ustawę podpisał. Czekamy na jej publikację.

Skuterowo.com jako pierwsze w artykule Pilne: Prezydent podpisał ustawę o 125 na B. poinformowało o tym fakcie. W wyniku czego cała branża odetchnęła z ulgą i nie skrywała ogromnej radości.

Komentarze:

  1. Prezydent podpisał ustawę o 125 ccm: Komentarz Romet Motors
  2. Prezydent podpisał ustawę o 125 ccm: Komentarz marki Junak
  3. Prezydent podpisał ustawę o 125 ccm: Komentarz Yamaha Motors
  4. Motocykle 125 bez prawa jazdy: Opinie

 

 
Czytaj
REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

Finalnie ustawa nie została jeszcze opublikowana w Dzienniku Ustaw. Może to potrwać nawet tydzień:  Ustawa o 125 ccm na B jeszcze nie opublikowana w Dz. U.

Dodatkowo w tym tygodniu pojawił się nowy wideo test: Junak Vintage 50 4T: Nie-chiński Chińczyk oraz prezentacja retro nowości od Benyco: Benyco Isette 50 debiutuje w polskich salonach. Do tego pokazaliśmy Wam również kolejną propozycję 125 ccm od Romet Motors: Wyprawa do Romet Motors i Prezentacja Romet Retro 7 125 (2).

W przyszłym tygodniu wyczekiwany test Peugeot CityStar, „czuwanie” nad publikacją podpisanej ustawy o 125 ccm, prezentacja wybranych motocykli 125 ccm ze stajni Rometa oraz Junaka.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%