Aktualnie czytasz:
Triumph Academy: Wyjątkowa oferta przedsprzedażowa Triumph 2018
0

Jeśli  posiadasz prawo jazdy kat. A oraz myślisz o zakupie nowego motocykla marki Triumph, ta oferta jest dla Ciebie. Polecisz za darmo do Hiszpanii i przetestujesz nowe motocykle!

Triumph Polska zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty przedsprzedażowej. W lutym 2018 w Hiszpanii odbędzie się prezentacja 4 nowych modeli motocykli marki Triumph: nowego Tigera 1200, Tigera 800, Bonneville Bobbera Black i Bonneville Speedmastera.

Oferta specjalna Triumph Academy zakłada wyjazd do Hiszpanii, a każda osoba, która w ciągu miesiąca od powrotu z eventu dokona zakupu motocykla marki TRIUMPH, otrzyma zwrot 2500 zł (dwa tysiące pięćset złotych) kosztów wyjazdu.

Na miejscu zostaną stworzone 2 grupy:

  • Grupa off-roadowa, która pod okiem instruktora i byłego zawodnika Pawła Neca właściciela szkoły PARAMOTO, przejdzie szkolenie jazdy w terenie.
  • Grupa on-roadowa, która zwiedzi okolice motocyklami Bobber Black i Speedmaster

Osoby, które są zainteresowane, aby w wyjątkowej scenerii przed zakupem doświadczyć całkowicie nowych modeli Triumph 2018, zapraszamy do wypełnienia formularza: www.triumphpolska.pl/academy

Impreza zaplanowana jest w 4 różnych terminach, w dwóch różnych cenach, wynikających z ilości dni testowych. Cena zawiera bilet lotniczy, transfer do hotelu, hotel ze śniadaniem, ubezpieczony motocykl.

Oferta specjalna dla osób biorących udział w pierwszym evencie organizowanym przez Triumph Academy to także dodatkowe korzyści:

  • przed sezonem można przetestować jeden z czterech interesujący nas motocykli
  • jeżeli dany model spełnia nasze oczekiwania, jest czas na konfiguracje i otrzymanie spersonalizowanego egzemplarza  przed sezonem.
  • możliwość motocyklem testowym wziąć udział w szkoleniu off-road, które pozwoli w bezpieczny sposób posługiwać się własnym pojazdem.

Więcej na www.triumphpolska.pl/academy.

– Zapraszamy TRIUMPH Team.

Zobacz także:
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
100%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
O autorze
Zdjęcie profilowe Przemysław Borkowski
Przemysław Borkowski
10 od lat po Warszawie na dwóch kołkach. Piórem od lat po kartce. Przemysław Borkowski jest absolwentem dziennikarstwa na UW. Od najmłodszych lat pasjonuje się motoryzacją, zwłaszcza jednośladami. W swojej pracy łączy umiejętności zdobyte przez lata doświadczenia w prasie wraz ze swoją pasją. | Redakcja | Google+