Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

O Skuterowo.com


Skuterowo.com to ponad 4 mln unikalnych Użytkowników każdego sezonu dokonujących niemal 10 mln odsłon. Przez to absolutnie najpopularniejszy portal o tematyce skuterów, motorowerów i motocykli 125 a zarazem drugi co do wielkości serwis tematyczny w Polsce.

Skuterowo.com to pierwszy serwis zorientowany na małe jednoślady 0 pojemności 50 i 125 ccm, posiadający jednocześnie atrybuty serwisu społecznościowego i informacyjnego oraz poradnikowego. Celem platformy jest codzienne dostarczanie informacji, porad, testów i relacji z najważniejszych imprez w Polsce i na świecie. Budowa spójne stargetowanej społeczności jest równoległym priorytetem. Dzięki połączeniu dwóch, wymienionych czynników udało się stworzyć platformę, która została zauważona i doceniona niemal natychmiast przez setki tysięcy użytkowników internetu.

Skuterowo.com Redagują:

Ania Grzelak: Redaktor: anna.grzelak@skuterowo.com, tel:. +48 22 2086669
Kobieta o wielkiej pasji. Mając 13 lat na karku jeździła Simsonem. W wieku 18 lat kupiła pierwsze 650 ccm. Jej garaż to cały przekrój segmentów od małego skutera, przez maxi Burgman po klasycznego nakeda. Doświadczony dziennikarz serwisów lokalnych oraz ogólnopolskich i motoryzacyjnych.

Jacek Gradomski: Redaktor: redakcja@skuterowo.com
Pasjonat od dzieciństwa. Kilkadziesiąt lat za kierownicą właściwie wszystkiego co jeździ. Dzięki temu jest w stanie przytaczać wiele interesujących historii motoryzacyjnych i niemal wie wszystko o każdym jednośladzie. Utalentowany dziennikarz znany z publikacji w czołowych tytułach motoryzacyjnych.

Michał Wujak: Redaktor: redakcja@skuterowo.com
Świetny dziennikarz i zarazem fachowiec branży motoryzacyjnej specjalizujący się w jednośladach. Wynikiem jego zamiłowania do majsterkowania jest ogromna ilość literatury poradnikowej w Skuterowo.com.

Przemysław BorkowskiRedaktor: redakcja@skuterowo.com, tel:. +48 22 2086669
10 od lat po Warszawie na dwóch kołkach. Piórem od lat po kartce. Przemysław jest absolwentem dziennikarstwa na UW. Od najmłodszych lat pasjonuje się motoryzacją, zwłaszcza jednośladami. W swojej pracy łączy umiejętności zdobyte przez lata doświadczenia w prasie wraz ze swoją pasją.

Leszek Śledziński: Redaktor Naczelny: leszek.sledzinski@skuterowo.com, tel:. +48 22 2086669 
Przez przypadek kupił pierwszy skuter za rekordowe 900 zł. Potem na jego kanwie stworzył blog o tematyce skuterowej. Prezenter i producent radiowy oraz redaktor motoryzacyjny z kilkunastoletnim doświadczeniem.

 

skuterowobig

Skuterowo.com to również pierwszy serwis branżowy posiadający tak duże zaufanie i wiarygodność wśród innych mediów. Współpraca z rozgłośniami radiowymi, stacjami telewizyjnymi na rynku lokalnym i ogólnopolskim uzupełnia nasze działania i inicjatywy prowadzone w Internecie. Nasza marka jest również dostępna w prasie tradycyjnej, oraz największych portalach motoryzacyjnych. Działania z zakresu kreowania wizerunku na zewnątrz wzmocniły rozpoznawalność i znaczenie Skuterowo.com.

Dzięki współpracy z wieloma podmiotami na rynku organizujemy liczne Benchmarki dla Użytkowników. Eventy, konkursy, interaktywne testy sprzętu świetnie wpływają na podnoszenie świadomości marek kooperujących.

Skuterowo.com działa na rzecz popularyzacji skutera jako pojazdu będącego idealną alternatywą dla miast. Akcja „Ja w Korkach nie Stoję” odbiła się szerokim echem nie tylko w Internecie, ale również w rozgłośniach radiowych, oraz prasie. Ponad 5500 pojazdów sygnowanych logo inicjatywy do dziś porusza się po polskich szosach przekonując innych użytkowników dróg do zmiany swoich przyzwyczajeń. Dzięki popularyzacji skuterów wpływamy nie tylko na sytuację na drogach, ale również na polski rynek jednośladów w skali makro.

Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość na równych prawach stać się współautorem serwisu. Dajemy w Wasze ręce narzędzie, dzięki któremu możecie opisywać swoje doświadczenia, opinie, informacje prasowe, multimedia, zwracać uwagę na interesujące nowości na rynku. Chcesz zobaczyć jak prosto stać się członkiem redakcji? Kliknij tutaj.
W Skuterowo.com możesz także nawiązać nowe znajomości, za sprawą Społeczności Skuterowo.com. Nieodzownym elementem wymiany doświadczeń, czy poszukiwania pomocy okazuje się nasze Forum. Wszystkie możliwości możesz odkryć już teraz. Wystarczy 10 sekund, aby stać się jednym z nas. Zarejestruj się teraz. W razie problemów kliknij tutaj.

Dlaczego warto być jednym z nas? Bo jesteśmy najnowocześniejszą i najpopularniejszą w Polsce platformą tego typu i o takiej tematyce.

Miesiące przygotowań sprawiły, że znacznie przewyższamy technicznie, oraz merytorycznie wszystkie pozostałe portale traktujące o skuterach jako najlepszym środku transportu. Również jako pierwsi i jedyni swoją misję propagujemy również na zewnątrz. Każdy z użytkowników Skuterowo.com może włączyć się w promowanie skutera jako najlepszego środka lokomocji, za sprawą którego wiele polskich problemów przestanie istnieć. Zamów bezpłatne gadżety i przyłącz się do tych, którzy chcą szerzyć skuterową kulturę na polskich drogach.
Kolejnym elementem naszej misji jest ułatwianie trudów codziennej eksploatacji wszystkim tym, którzy tego potrzebują. Informujemy, doradzamy, testujemy. Mówimy o największych i najważniejszych nowościach na naszym rynku. Wyłaniamy najlepszych mechaników i sprzedawców, piętnujemy nieuczciwych. Promujemy tematyczne imprezy, zloty, konferencje prasowe, kluby skuterowe i ich zadania statutowe.

Jeśli jest jakakolwiek kwestia o której chciałbyś z nami porozmawiać napisz do nas.

Campaign Source (utm_source): skuterowo
Campaign Medium (utm_medium): context
Campaign Term (utm_term): id produktu motokocowego
Campaign Content (utm_content): sidebar/sklep/link w artykule/itd..
Campaign Name (utm_campaign): skuterowo_test

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Znak A-6c: skrzyżowanie z drogą podporząd…

Znak A-6c: skrzyżowanie z drogą podporząd…

26 grudnia 2010

Znak, stosowany podobnie jak A-6a, ostrzega przed skrzyżowaniem z drogą podporządkowaną występującą po lewej stronie drogi z pierwszeństwem.

Prawo0 opinii

Yamaha Virago 535: Opis, Cena, Zdjęcia, Dane techniczne

Yamaha Virago 535: Opis, Cena, Zdjęcia, Dane techniczne

08 sierpnia 2016

Junak pokazuje nam kolejne ze swoich nowości na sezon 2013. Marka od tego roku postanowiła się skupić również na małych skuterach do 50 ccm. Modele sygnowane numerami 104 i 105 mają być ofertą ekonomiczną, ich cena ma się zaczynać od 3000 PLN. Karol Kopytek, Junak: Modele Junak 104 i 105 jest to nasza kolejna propozycja […]

Motocykle Zdjęcia0 opinii

Test Romet RR 50: By Czuć się DoRRoślej

Test Romet RR 50: By Czuć się DoRRoślej

23 września 2012

To, że moda na motorowery - ścigacze w Polsce zawitała na dobre wiemy już wszyscy. Romet RR 50 to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Ta maszyna ma przede wszystkim dobrze wyglądać i brzmieć. Każdy ma czuć się na niej dorośle.

Motorowery Testy8 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.