Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Pomoc

1. Czym jest Skuterowo.com?
Skuterowo.com to najbardziej rozbudowana platforma w Polsce o tej tematyce. To serwis aktualnie najszybciej rozwijający się na polskim rynku. Nie jesteśmy tylko forum dyskusyjnym na którym można wymieniać się doświadczeniami, czy ubiegać się o pomoc. Jesteśmy serwisem społecznościowym, gdzie każdy użytkownik jest na równi praw. Może budować swoją sieć kontaktów, przesyłać krótkie wiadomości, ale przede wszystkim wcielić się w rolę Redaktora Serwisu. Każdy, również i ty możesz publikować interesujące materiały, czy prowadzić własnego bloga zorientowanego na tematykę skuterową.

 

2. Jak się zarejestrować w serwisie?
To banalnie proste. Zajmuje 6-10 sekund. Wystarczy kliknąć Rejestracja, uzupełnić krótki formularz. Następnie na wskazany adres email otrzymasz hasło do serwisu, które możesz następnie zmienić. Zobacz wideo tutorial.

 

3. Jak zmienić domyśle hasło?
Kliknij w Ustawienia Profilu, dwukrotnie wprowadź nowe hasło i… to wszystko!

 

4. W jaki sposób mogę napisać artykuł? Muszę spełnić jakieś warunki?
Każdy, bez jakiejkolwiek selekcji może być redaktorem serwisu Skuterowo.com. Ty? Ty też! Więcej informacji w dziale: Napisz Artykuł. Możesz również sprawdzić jak łatwo można zostać Redaktorem Skuterowo.com oglądając specjalny wideo tutorial.

 

5. Dodałem artykuł, ale go nie widać, dlaczego?
Każdy oddany artykuł musi przejść pewną procedurę redakcyjną. To nie jest tylko kwestia zweryfikowania zawartości merytorycznej. Nim Twój materiał pojawi się na stronie głównej musi on zostać dostosowany do standardów technicznych naszej platformy.

 

6. Ile czasu musi minąć, nim mój artykuł pojawi się na stronie głównej?
Na pewno nie więcej, niż 12 godzin. W innych, wyjątkowych sytuacjach poinformujemy Cię o zamiarze przełożenia publikacji. W innej sytuacji brak ukazania się artykułu może świadczyć o braku akceptacji na jego upublicznienie (plagiat, wandalizm).

7. Dodałem komentarz, ale go nie widać, dlaczego?
To dlatego, ponieważ jesteś nowym użytkownikiem. Twój pierwszy po rejestracji komentarz musi zostać ręcznie sprawdzony przed Redakcję. To dodatkowe zabezpieczenie przed robotami, najczęściej generującymi spam. Każdy kolejny dodaje się automatycznie, bez dodatkowej weryfikacji.

8. Nie mogę nic napisać na tablicy innego użytkownika.
Zaproś go do grona swoich znajomych.

9. Jestem reprezentantem producenta lub klubu mogę zamieścić informację prasową?
Oczywiście. Możesz ją sam opublikować dodając nowy artykuł. W przeciwnym razie możesz ją do nas przesłać: redakcja@skuterowo.com.

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

5 przykładów dlaczego warto jeździć na motocyklu w ciuchach #44 Social Jednoślad.pl

5 przykładów dlaczego warto jeździć na motocyklu w ciuchach #44 Social Jednoślad.pl

20 grudnia 2016

Dzisiaj chciałem Wam pokazać dlaczego warto jeździć na motocyklu i motorowerze w ciuchach. Jednak ostrzegam, dzisiejsze zestawienie może dla niektórych wydać się drastyczne.

Motocykle Wideo1 opinia

Duże spalanie? Słabe osiągi? Wyreguluj gaźnik (skutery/motorowery)

Duże spalanie? Słabe osiągi? Wyreguluj gaźnik (skutery/motorowery)

05 marca 2010

Słabe osiągi? Za duże spalanie? To oznaka, że należy przyjrzeć się prawidłowej regulacji gaźnika, filtrom powietrza, paliwa i świecy. Oto tutorial, jak krok po kroku zabrać się za te na pozór skomplikowane czynności...

Motorowery Porady Skutery35 opinii

Ostrzeganie przed policją: Nie migaj, bo nie wiesz, kogo ostrzegasz

Ostrzeganie przed policją: Nie migaj, bo nie wiesz, kogo ostrzegasz

29 września 2014

"Nie ostrzegaj, bo nie wiesz, kogo ostrzegasz" - to nowa kampania, którą zorganizowała Komenda Powiatowa Policji w Żywcu. Akcja ta ma na celu poprawę bezpieczeństwa w na drogach, choć ma również szerokie grono przeciwników.

Wiadomości14 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.