Aktualnie czytasz:
Ile będzie kosztował Bajaj Dominar 400, 35 konny naked na A2? 14 999 zł!
3

Dzięki współpracy pomiędzy Rometem, a hinduskim Bajajem na naszym rodzimym rynku zobaczymy nowe motocykle w atrakcyjnych cenach. Pierwszym z nich będzie 400-ka za 14 999 zł.

Dosłownie kilkanaście godzin temu odbyła się polska premiera Bajaja Dominar 400 połączona z konferencją potwierdzającą ścisłą współpracę pomiędzy Rometem (a dokładnie grupą Arkus & Romet), a hinduskim gigantem Bajajem. Bajaj to 3. co do wielkości producent motocykli na świecie (3,6 mln pojazdów rocznie!), który np. jest posiadaczem 49% udziałów w KTMie, produkuje motocykle dla Husqvarny, współpracuje z Triumphem i Kawasaki. O tym jak ważna jest to współpraca porozmawiamy przy następnej okazji.

Podczas spotkania w Bukowinie Tatrzańskiej obecni byli najwyżsi rangą przedstawiciele hinduskiego giganta.

Pierwsze wrażenia z jazdy Bajajem Dominar 400? Ten topowy model w hinduskiej ofercie reklamowany jest jako sportowy-turystych, choć w moim odczuciu to idealne rozwiązanie miejskie. Przyjemny wygląd, wygodna pozycja za sterami, stosunkowo mocna jednocylindrówka (35 KM i 35 Nm, DOHC, chłodzenie cieczą), bogaty zestaw przyrządów i w końcu cena. Bajaj Dominar 400 będzie kosztował na polskigm rynku 14,999 zł.

Mam nadzieję, że już niedługo będziemy mieli okazję spędzić więcej czasu za sterami! 

Zobacz także:
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
63%
Interesujące
38%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
3 Komentarze
 • Zdjęcie profilowe RadiX
  9 września 2017 at 14:23

  Szkoda ze nie mają żadnej strony polskiej z modelami i cenami 🙁

 • Łukasz
  11 września 2017 at 13:16

  Cena mega jak za taką pojemność z ABSem. Do miasta więcej mocy nie trzeba. W końcu zaczyna się coś dziać i pojawiły się marki oferujące sprzęty w przystępniejszych pieniądzach niż Japońce. Najpierw Benelli , teraz Bajaj, szkoda tylko że Hyosung chyba się wycofał a przynajmniej w tym roku nie pokazali niczego spełniającego nowe normy.

 • Jan
  22 stycznia 2018 at 22:39

  Za 15 tyś wolę używanego Burgmana 400 który na pewno przerasta hindusa w każdym calu, komfortem, trwałością, i wyglądem.