Aktualnie czytasz:
Ile będzie kosztował Bajaj Dominar 400, 35 konny naked na A2? 14 999 zł!
2

Dzięki współpracy pomiędzy Rometem, a hinduskim Bajajem na naszym rodzimym rynku zobaczymy nowe motocykle w atrakcyjnych cenach. Pierwszym z nich będzie 400-ka za 14 999 zł.

Dosłownie kilkanaście godzin temu odbyła się polska premiera Bajaja Dominar 400 połączona z konferencją potwierdzającą ścisłą współpracę pomiędzy Rometem (a dokładnie grupą Arkus & Romet), a hinduskim gigantem Bajajem. Bajaj to 3. co do wielkości producent motocykli na świecie (3,6 mln pojazdów rocznie!), który np. jest posiadaczem 49% udziałów w KTMie, produkuje motocykle dla Husqvarny, współpracuje z Triumphem i Kawasaki. O tym jak ważna jest to współpraca porozmawiamy przy następnej okazji.

Podczas spotkania w Bukowinie Tatrzańskiej obecni byli najwyżsi rangą przedstawiciele hinduskiego giganta.

Pierwsze wrażenia z jazdy Bajajem Dominar 400? Ten topowy model w hinduskiej ofercie reklamowany jest jako sportowy-turystych, choć w moim odczuciu to idealne rozwiązanie miejskie. Przyjemny wygląd, wygodna pozycja za sterami, stosunkowo mocna jednocylindrówka (35 KM i 35 Nm, DOHC, chłodzenie cieczą), bogaty zestaw przyrządów i w końcu cena. Bajaj Dominar 400 będzie kosztował na polskigm rynku 14,999 zł.

Mam nadzieję, że już niedługo będziemy mieli okazję spędzić więcej czasu za sterami! 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
54%
Interesujące
46%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
2 Komentarze
  • Zdjęcie profilowe RadiX
    9 września 2017 at 14:23

    Szkoda ze nie mają żadnej strony polskiej z modelami i cenami 🙁

  • Łukasz
    11 września 2017 at 13:16

    Cena mega jak za taką pojemność z ABSem. Do miasta więcej mocy nie trzeba. W końcu zaczyna się coś dziać i pojawiły się marki oferujące sprzęty w przystępniejszych pieniądzach niż Japońce. Najpierw Benelli , teraz Bajaj, szkoda tylko że Hyosung chyba się wycofał a przynajmniej w tym roku nie pokazali niczego spełniającego nowe normy.