Turystyka

Mazurska majówka 2014

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Bowman Bowman 3 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Bowman
    Bowman
    Użytkownik

Na początku chciałbym powitać i pozdrowić wszystkich forumowiczów Skuterowa.

Razem z kolegą z forum Rometa Zetki planujemy spotkanie na Mazurach w dniach 1-4 maja. Ja wyruszam z Mogielnicy (60 km na południe od Warszawy), on z Gdyni. Jeśli ktoś będzie zainteresowany dołączeniem do któregoś z nas na trasie bądź chociażby już na miejscu, serdecznie zapraszamy i prosimy o informację w tym wątku. Wszelkie szczegóły typu – co zwiedzamy, jaka trasa – będą podawane na bieżąco by dostosować się do uczestników wyprawy. Skuterowcy, motorowerzyści, motocykliści – zapraszamy, nie uznajemy podziałów bo pasja jest jedna

Romet Zetka 50
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Witaj Bowman !
    Pomysł wart przemyślenia, byliśmy z Adastrą i Padalcem w zeszłym roku na Mazurach i było bardzo fajnie, choć mało zobaczyliśmy, bo to była jednodniowa pętla.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe Bowman
    Bowman
    Użytkownik

No właśnie, wcześniej planowałem połączyć to z wypadem nad morze ale stwierdziłem że lepiej jeden region przebadać dokładnie niż dwa po tzw. łebkach

Romet Zetka 50
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: