Turystyka

Majówka 2013 – Góry Świętokrzyskie

Ten temat zawiera 38 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Karbon Karbon 4 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 39 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Karbon
    Karbon
    Użytkownik

Zeszłoroczna bieszczadzka majówka była bardzo udanym przedsięwzięciem i przyniosła jej uczestnikom wiele fajnych wrażeń. Dlatego wzorem tamtej majówki proponuję w pierwszy majowy weekend 2013 roku zorganizować wspólny kilkudniowy wyjazd. Moja propozycja to wyjazd w Góry Świętokrzyskie. Góry Świętokrzyskie to jedne z najstarszych europejskich i polskich gór, nie tak popularne jak góry południowej Polski, oferują jednak wiele miejsc i zabytków wartych zobaczenia. Cała wycieczka mogłaby trwać trzy dni – w tym dwa noclegi, oczywiście pod namiotami. Na bardziej szczegółowe opracowanie trasy i ustalenia organizacyjne jest jeszcze dużo, bo prawie cztery miesiące czasu. Liczę, że znajdą się chętni, którzy włączą się w ten projekt i podyskutujemy jak to zorganizować.

Nasunęła mi się też taka refleksja, że przecież można w ramach majowego weekendu zorganizować kilka równoległych wyjazdów w różne miejsca w Polsce. Przecież nie każdemu może odpowiadać proponowana trasa i ekipa. Często również miejsce zamieszkania eliminuje nas ze wspólnego wyjazdu ze względu na odległości dojazdu. Dlatego proponuję w ramach projektu „majówka 2013„ nie ograniczać się do jednej trasy, a spróbować lokalnie zebrać grupę , wybrać trasę i zaliczyć swoją „majówkę 2013”.

Karbon
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

super Karbon że dodałeś wpis. Postaram się w wolnym czasie pomyśleć nad fajnymi miejscami w Górach. Napiszę Ci jeszcze jaki mam pomysł na „preludium” przed majówką, ale to już w wiadomości prywatnej.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe ArtekToros
    ArtekToros
    Użytkownik

Panowie , ja jako trzeci uczestnik wyprawy w tamtym roku pisze sie z Wami jeśli oczywiście można , gdyż właśnie od kilku dni mam znów czym jeździć 🙂

Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

My chyba nie damy rady,bo mój sprzęt czeka na remont,a funduszy na razie 0 🙁

Zdjęcie profilowe Karbon
    Karbon
    Użytkownik

Ok Madi. Jutro wrzucę mapkę z lokalizacją Gór Świętokrzyskich. Może się przydać do uściślenia gdzie to planujemy się wybrać.

Karbon
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

ArtekToros napisał:

Panowie , ja jako trzeci uczestnik wyprawy w tamtym roku pisze sie z Wami jeśli oczywiście można , gdyż właśnie od kilku dni mam znów czym jeździć 🙂

Pochwal się, co żeś kupił 🙂

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe Karbon
    Karbon
    Użytkownik

ArtekToros, ciekawe na co się zdecydowałeś?

Karbon
    ArtekToros
    Użytkownik

coś co powinno sobie już jakoś radzić po tych górach 🙂 (longjia sharpy 150)A Ty Madi kupiłeś już tego sprzeta co mowiłes czy coś innego ? Generalnie w tym tygodniu rejestruję ubezpieczam i …. rozpoczynam w miare możliwości atmosferycznych docieranie tak żeby na maj być gotowy 🙂

Zdjęcie profilowe Karbon
    Karbon
    Użytkownik

ArtekToros, i jak teraz za tobą nadążymy? Mój jest bez szans.
    A w temacie wrzucam mapkę poglądową dla orientacji gdzie planujemy się wybrać. Dokładna mapa przejazdu zostanie opracowana po wybraniu miejsc wartych odwiedzenia.

Karbon
    ArtekToros
    Użytkownik

damy radę ,liczy się super towarzystwo i przygoda a nie to co pod dupą warczy 🙂 najwyżej będe wcześniej w sklepie po piwo :)). A tak na poważnie , jak ja w Bieszczadach z niedowierzaniem wjeżdżałem na kolejne wzniesienie z zawrotną predkością 15 km / h to Wy na mnie czekaliście więc teraz też nie będzie inaczej. Ja też popatrzę na miejsca warte aby ustalić plan podróży . Madi — jakie „preludium” miałeś na myśli — moglibyśmy jechac razem z wawy . Tym razem urlop w mojej pracy zarezerwuję znacznie wczesniej żeby nie mieć niespodzianek jak poprzednio co z Wami mi się nie udało pojechac.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 39 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie