Skutery

Romet 797 50cm3 2t 2007 Po nagrzaniu gaśnie.

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Dosik
    Dosik
    Użytkownik

Witam to mój pierwszy post na forum więc proszę o wyrozumiałość. Moje problemy z nim zaczęły się od momentu kupienia go, nie odpalał z rozrusznika. Powodem był rozładowany akumulator i cuda w instalacji mianowicie np. 3 kable wchodziły w jeden. Wymieniłem całą instalację (od 2013), cewkę, moduł CDI na Odblokowany, iskrownik (stator), regulator napięcia, świecę, akumulator, manetki, przerywacz kierunkowskazów, lewy przełączni. Przejdę do rzeczy mój problem polega na tym, że po jakimś czasie jazdy gdy silnik nagrzeje się gaśnie. Jak jest ciepły rozrusznik kręci normalnie czyli to nie wina tłoka raczej ,po jakiś 5min odpali i chodzi normalnie do momentu kolejnego nagrzania. Na zimnym ma 8 barów. Proszę o pomoc. Wszystkie sugestie mile widziane. Jeśli zły dział proszę o przeniesienie.

Dosik
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jeżeli prawidłowo mirzysz to te 8 bar na zimnym to nędzny wynik. 10-12 bar lub więcej to dobrze, poniżej 9 kwalifikuje cylinder do wymiany.
    a gaśnięcie na ciepłym to albo zdychający cylinder albo źle wyregulowany gaźnik. tego sie nie zgadnie – to trzeba sprawdzić

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: