Romet

Romet 727 problemy z odpaleniem

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Damian Sokołowski
    Użytkownik

Witam wszystkich
    Mam taki problem gdyż skuter stał dłuższy czas około roku bez odpalania i teraz mam taki problem gdyż po tym czasie odpala ze strzała np. przez 2 dni a trzeciego dnia już nie pali wtedy ściągam przewód od benzyny skuter odpala i tak znów chodzi 2 dni i to samo się dzieje
    Czy to kwestia regulacji czy może gdzieś jakąś uszczelka sparciala(najbardziej dziwi mnie to że 2 dni pali ze strzała a na trzeci dzień musze ściągać przewód paliwowy i wtedy odpala)
    Dodam jeszcze ze jak zejdzie na takie naprawdę niskie obroty to przy dodaniu gwałtownie gazu się zadusza
    Proszę o pomoc
    Dodam jeszcze ze skuter ma wymieniony filtr paliwa a filtr powietrza to stożek

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a skąd tą rurke od paliwa musisz ściągać.
    i czy on jeździ czy tylko odpala a jechac się nie da? te filtry już tak miał i działał czy to się zmieniło teraz kiedy już nie odpalał?

żeby odpowiadac na posty w grupie Romet trzeba do niej najpierw dołączyć

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 4 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 4 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat.

Damian Sokołowski
    Użytkownik

dokładnie robię to tak zaczynam kręcić rozrusznikiem ściągam rurkę paliwową dochodzącą do gaźnika skuter po 2-3 sek. odpala zakładam rurkę i dosłownie 2 dni pali ze strzała i na 3 dzień robi się to samo że mogę krecić do śmierci i nic a zdejmę przewód 2-3 sek i pali znów 2 dni i na 3 dzień nie odpala i takie błędne koło

filtry wymieniłem teraz na nowe w celu oczyszczeniowym, wcześniej były identyczne.

skuter po odpaleniu przez te 2 dni normalnie jeździ nie dławi się tylko czasem spadnie na takie naprawdę bardzo wolne obroty i wtedy po dodaniu gwałtownie gazu się zadusza i gaśnie

Dodam że jakimś żółtodziobem nie jestem, trochę się na tym znam ale porostu dla mnei jest to tak dziwne że już nie mam żadnych pomysłów

Robert Jackiewicz
    Użytkownik

Ja dla mnie to problem leży w odpowietrzenie zbiornika paliwa. Dostaje podciśnienia i nie moze zassać paliwa. Ściągasz wężyk i ciśnienie się wyrównuje i tak w koło.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

i myślisz że takie zdjęcie rurki nagle mu wyrównuje ciśnienia na dwa dni przez które pali normalnie?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: