Dla Początkujących

Jaki kask na crossa/enduro do ok 350 zł

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe anonim Anonimowy 4 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Bartek Golon
    Użytkownik

Witam poszukuje dobrego kasku na crossa 50ccm najlepiej jakby ktoś podesłał jeszcze gogle, jak coś nie jeżdże jakoś ekztremalnie tylko po polach czasami wyskocze tu i tam .

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no bez przesady, masz internet i kasku nie umiesz znaleźć (pomijam że i tak kask to najlepiej przymierzyć)
    http://allegro.pl/czesci-i-akcesoria-motocyklowe-kaski-256717?id=256717&order=m&string=kask+enduro&bmatch=base-relevance-floki-5-aut-1-1-1025
    kaski LS2 sa już całkiem przyzwoite
    .
    a tu podsyłam google: http://www.google.pl

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

Przynajmniej zaczyna temat z dobrej strony. Napisał że szuka KASKU do kwoty 350zł a nie jak wielu pseudoKASKU za 35zł.
    A kask jak wombat napisał trzeba przymierzyć. Głowy są różne i kaski różnie przylegają. To nie czapka w rozmiarze uniwersal.

Bartek Golon
    Użytkownik

eadem napisał:

Przynajmniej zaczyna temat z dobrej strony. Napisał że szuka KASKU do kwoty 350zł a nie jak wielu pseudoKASKU za 35zł.
    A kask jak wombat napisał trzeba przymierzyć. Głowy są różne i kaski różnie przylegają. To nie czapka w rozmiarze uniwersal.

Wiem o tym że trzeba przgmierzać ale chciałem się dopytać bo będzie to mój pierwszy :d @edit chodzilo mi bardziej model / firma której można zaufać

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Modeli dużo, trzeba określić budżet na ten zakup. Można zaufać za 300,- albo za 3.000,-

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

określił się w temacie. nawet sensownie.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

fakt. mea culpa. Nie spodziewałem się w temacie… 🙂

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie