Dla Początkujących

czym po mieście?

Ten temat zawiera 29 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 9 miesiące, 4 tygodnie temu.

Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 30 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Łukasz Kalbarczyk
    Użytkownik

Szanowni, poszukuję alternatywy, taniej w utrzymaniu i zawsze zwartej i gotowej zamiast auta.. co prawda nie mam daleko do roboty, ale jednak musze przebic sie przez centrum miasta (no chyba ze jakimiś opłotkami i zrobic 55km) i trafia mnie coś jak styrczę jak dziad w tych korkach. nie chce niczego ciezkiego, jakiś skuterek? motorower? rower elektryczny? co byscie polecili na takie męki?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

skuterek lub motorower, rowerek – to chyba zależy bardziej czego potrzebujesz?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Byle nie e-hulajnoga, bo znowu popłyniemy z Zulusem;)))

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Ile to jest to niedaleko…?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Wnioskuję że możesz jeździć 125cc bo masz prawko B. Kup zatem mały skuter o takiej pojemności. 22 km z Bemowa na Wawer o ósmej rano , gdy jest sucho, robię w 30/35 min. Autem 1.40h. Skuterem 50cc jest trochę wolniej, ale niewiele.

Łukasz Kalbarczyk
    Użytkownik

tak kat B mam, A tez jest jakby bylo potrzeba. @wombat, potrzebuje czegos co nie zajmuje jakoś szczegolnie dużo miejsca (bo piwnica w bloku wielka nie jest) żeby nie żarło paliwa jak auto w korku ewentalnie na prąd?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

na prąd to są latarki 🙂
    kup najmniejsze spalinowe 4T 125 na jakie cie stać i tyle.

Np Suzuki Address o którym gadamy w wątku obok. Ze 125-110 to mistrzem spalania i nie za duża bedzie Honda PCX lub SH

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Jeszcze jest pytanie, jakich ty jesteś wymiarów… Bo może to być i motorynka, tylko jak masz 200cm/150kg, to będzie słabo… 🙂

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Suzuki Address 110cc ponoć pali 2.2L na setkę… Mój Fiddle III 125cc jakieś 2.5L. Fajny ten Suzuki. Jakbym dowiedział się o nim trzy miesiące temu, to możliwe że teraz bym nim śmigał:) Jest droższy jakieś 1000/1500zł ale może warto dołożyć za Japończyka.

Łukasz Kalbarczyk
    Użytkownik

hehe nie, 176 w kapeluszu a waga piórkowa, więc miło by było jakby mijający mnie tir powiniewem ciagu powietrza nie pozbył się mnie z drogi. Hmm @UFO76PL ciekawa propozycja, musze wiecej o nim poczytac

Adaś Frączek
    Użytkownik

ej niekoniecznie, że tylko latarka na prąd, na otomoto wybrałem opcję elektryczną to mi całkiem pokażna ilosc sprzeciwa wyskoczyla.. chociaz ceny hmm no ręka by mi drżała przy niektórych, a sam z checia bym przytulił jakiś taki lekki sprzet do jazdy po miescie warszawskie korki mnie wykanczaja nerwowo

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ciekawy. z drugiej strony równie praktyczny jak osobisty helikopter – tzn. dla specyficznej grupy ludzi do eksploatacji w specyficznych warunkach.
    Dla mnie to są wciąż zabaweczki na 4-5km przejażdżki w słoneczne dni.
    Serwis takiego egzotyka jest praktycznie zerowy. Osprzęt kierownicy, kształt deski, miejsca mocowania plastików sugeruje 100% chińczyka. Automatycznie nasuwa się kwestia jakości instalacji elektrycznej w tym elektrycznym wynalazku -i jest to istotne bo u nas statystycznie przez 168dni w roku pada a przez 3 miesiące jest w okolicy zera lub mniej – co nie służy baterii. No i w ramach tych opadów – szczelność i chłodzenie jednostki napędowej

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

może jeszcze zapytać u nich czy by nie sprowadzili.
    http://maz.sklepef.pl/motorower-yiying-yy50qt-28-hybryda_p70_006.html

Adaś Frączek
    Użytkownik
Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 30 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie