Aktualnie czytasz:
Gilera Runner SP 50 w Nowej Cenie
1
Informacja Prasowa

Gilera Runner jest legendą w świecie sportowych skuterów. Dosiadali go mistrzowie różnych klas motocyklowych. Ten skuter z sercem motocykla, jak definiuje go producent, od lat jest synonimem wysokiej jakości i trwałości, z której słynie Gilera. Obiektem marzeń stał się także ze względu na zapierającą dech technologię oraz znakomity design, który pozostawia w tyle wielu konkurentów. Teraz można wsiąść na niego łatwiej, dzięki wyjątkowej kampanii promocyjnej. Wszystkie wersje pojazdu Gilera Runner 50 SP dostępne są w cenie 8.490 PLN (dotychczas można było nabyć go za 11.900 PLN).

Oprócz opływowej sportowej sylwetki charakter pojazdu świetnie wyraża agresywna grupa optyczna z czarną oprawą reflektorów, a także kształt kierownicy i wstecznych lusterek. Drapieżności dodają grafiki, wykończenia imitujące włókno węglowe, a także czerń bocznych osłon i podnóżków dla pasażera. Elementami sportowego designu są błyszczące czarne obręcze ze skontrastowanym brzegiem oraz wyeksponowana sprężyna amortyzatora. Dwusuwowy, chłodzony cieczą silnik z segmentu 50 cm3 jest silny i nie do zdarcia, a dzięki szczególnej konstrukcji nadwozia (podwójna rama kołyskowa z wysokowytrzymałej stali) podczas jazdy można wykorzystać całą jego moc, jednocześnie ciesząc się precyzyjnym i stabilnym prowadzeniem jak na prawdziwym motocyklu. Duże obręcze, szerokie opony, układ hamulcowy  z dwoma tarczami gwarantują zawsze najwyższy poziom bezpieczeństwa, przyczepności i kontroli nad pojazdem.

Skuter Gilera Runner należy docenić także za komfort i praktyczność. Pod wygodną ergonomiczną kanapą znajduje się pojemny schowek, w którym mieści się kask integralny. Na przyjemność podróżowania wpływa opcja ciepłego nawiewu powietrza na nogi. Funkcjonalność pojazdu można dodatkowo zwiększyć dzięki oryginalnym akcesoriom Gilery: owiewce, uniwersalnemu ochraniaczowi na nogi, tylnemu kufrowi bagażnikowemu na kask integralny, mechanicznemu zabezpieczeniu przeciwkradzieżowemu i alarmowi elektronicznemu. W tym sezonie Gilera Runner 50 SP produkowany jest w trzech specjalnych wersjach: Black Soul (czarne nadwozie ze złotymi grafikami), White Soul (srebrne nadwozie z szarymi grafikami) oraz Sport Soul (pomarańczowe metaliczne nadwozie z szarymi grafikami).

Zobacz także:
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
33%
Interesujące
67%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
O autorze
Zdjęcie profilowe Przemysław Borkowski
Przemysław Borkowski
10 od lat po Warszawie na dwóch kołkach. Piórem od lat po kartce. Przemysław Borkowski jest absolwentem dziennikarstwa na UW. Od najmłodszych lat pasjonuje się motoryzacją, zwłaszcza jednośladami. W swojej pracy łączy umiejętności zdobyte przez lata doświadczenia w prasie wraz ze swoją pasją. | Redakcja | Google+
1 Komentarze