ZY 50QT-7 (Toros F16) Nie chce odpalić z kopki

Wyświetla 1 wpis z $
  • Autor
    Wpisy
  • #178736
    DejwiD
    Użytkownik
    • 1
    • 1Postów:

    Witam, mam problem z moim chińskim skuterem. Kupiłem jakiś miesiąc temu od znajomego skuterek, za 200 funtów. Pierwszą rzeczą którą zrobiłem, to przegląd, na przeglądzie ustawianie kierownicy, czyszczenie kierunków itp. A z zakupu to był nowy filtr powietrza, oraz kabelek od prędkościomierza. Jest to mój pierwszy skuter, dlatego chińczyk, i potrzebuje go, tylko aby dojechać do collegu, czy gdzieś do sklepu. Nie znam się na skuterach, więc z tych rzeczy, jakie zrobił mechanik, wyszło podobnie z kosztem, co z częściami. Problem w tym, że ostatnio pojechałem do collegu, padał zaczął padać mocny deszcz, i on tak stał na deszczu jakieś 5h, potem jak chciałem wrócić do domu, zalał się akumulator i nie odpalał, tyle razy kopałem, że ząbki w kopce, się zjechały, dałem go do mechanika, oni wymienili filtr powietrza i niby było okay, odpalam go i jest ok, a na drugi dzień nie chciał odpalić i znowu z kopki i spała, powiedzieli żeby nową kopkę kupić, dzisiaj przyszła, wymieniłem ją, no i odpalał wszystko okay, ale się przejechałem nim trochę z przystankami, i teraz jak go chciałem odpalić, to kopie, kopie nie odpala, akumulator rozładowany bo nie miał jak się na ładować i kilka razy jak by się odezwał, ale od razu gasł, czy ruszałem manetką czy nie. Wiecie co może być? Pewnie dużo rzeczy, ale nie znam się na tym, a skuter nie jest najnowszy więc gwarancji nie mam.

Wyświetla 1 wpis z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button