Zmiana mil na km Vespa primavera

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 Zmiana mil na km Vespa primavera

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe aerox
    aerox
    Użytkownik

Witam potrzebuje pomocy . Zakupiłem Piaggio vespa Primavera 125 2016 rok, licznik mam w milach chciałbym przestawic na km.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

w vespie GTS działa to tak:
    Procedure
    1. With your key switch in the OFF position, push and hold both buttons of the Instrument Panel simultaneously.

2. While pushing both buttons, turn your key to the ON position.

3. The Odometer and the Temperature units will begin to blink.

4. Release both buttons.

5. To change the Odometer push the left button once. Every time you push the left button the Odometer units flips from Km to Miles or from Miles to Km.

6. To change the Temperature Gauge push the right button once. Every time you push the right button the Temperature units flips from C to F or from F to C.

7. Once you have the desired configuration, turn the key to the OFF position again .

a tutaj na str. 11 masz w Primavera w wersji 50cm.
    http://vespaservice.hu/wp-content/uploads/2016/03/Vespa-Primavera-50-4T-4V-2016.pdf

więcej mi sie nie chciało szukać ale możesz wyklikać
    https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=Vespa+primavera+change+km+to+mil

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe aerox
    aerox
    Użytkownik

Tylko u mnie jest jeden przycisk MODE nie ma dwóch.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

czytałeś dokładnie mojego posta?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe aerox
    aerox
    Użytkownik

Tak poświęciłem się i poszedłem do garażu udało się kilka razy popróbowałem i zmieniło się. Dzięki.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

dzięki że się poświęciłeś. to bardzo łaskawe.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie