Zlot 14 kwietnia - Bezpieczna droga... patrz w lusterka! Dawcy Uśmiechu

Witam.
Stowarzyszenie Dawcy Uśmiechu serdecznie zapraszają kolejną na akcję "Bezpieczna droga..." w tym roku pod hasłem "patrz w lusterka".
Odbędzie się ona w dniu 14 kwietnia (sobota) 2012r. od godziny 12 na parkingu CH M1 w Czeladzi.
Akcje otwiera przejazd parady. Start parady o godzinie 11 z parkingu katowickiego Spodka przy ul. Olimpijskiej.
Trasa przejazdu: http://g.co/maps/v7nr4

Serdecznie zapraszamy!!!

PS.
Dla przypomnienia zapraszamy do obejrzenia galerii z poprzednich naszych akcji http://dawcy-usmiechu.slask.pl/index.php/galeria

Zbiórka użytkowników skuterowo.com - godzina 10.00 na parkingu przy hotelu Angelo na ul. Sokolskiej w Katowicach.

Ja jestem. Czekamy na szeroki odzew i przybycie.
Pozdrawiam

ja juz sie pisze obowiązkowo bo sam ci to hasło rzuciłem

A kto zapodał temat? :)

Zapraszamy wszystkich chętnych.............!!!!!!!!!!!!!!!

Chętnie się wstawię jeśli nic mi nie wypadnie na ten dzień w co wątpię. Trzeba będzie się pouczyć jak dojechać z domu na miejsce zbiórki bo nie mam pojęcia jak tam dojechać :) Na Statoilu w Czeladzi nie było problemu a tutaj trzeba przejrzeć mapę :) Chyba że przed tym pojadę do Czeladzi do Wodza a stamtąd z Wodzem.

kapu chcesz to po ciebie podjade choc bede mial kawalek

Kapuchon napisał:.... Chyba że przed tym pojadę do Czeladzi do Wodza a stamtąd z Wodzem.

O 9.30 odjeżdżam spod Statoila w Czeladzi. Zapraszam

WODZU napisał:

Kapuchon napisał:.... Chyba że przed tym pojadę do Czeladzi do Wodza a stamtąd z Wodzem.

O 9.30 odjeżdżam spod Statoila w Czeladzi. Zapraszam

A ja bede czekał pod Angelo w Katowicach na was

WODZU napisał:

Kapuchon napisał:.... Chyba że przed tym pojadę do Czeladzi do Wodza a stamtąd z Wodzem.

O 9.30 odjeżdżam spod Statoila w Czeladzi. Zapraszam

Dobrze wiedzieć że w razie czego mogę na Ciebie liczyć ;) Bliżej terminu zgadamy się dokładnie bo narazie nie chcę mówić czy będę czy nie bo sam nie wiem czy termin mi spasuje. Odezwę się jeszcze w tym temacie.

Niby 14 kwietnia ma być 14 stopni... ale patrząc na dzisiejszy śnieg....

Zobaczymy jak to będzie i zgadamy się bliżej terminu :)

"zapożyczone" ze strony organizatora

http://dawcy-usmiechu.slask.pl/

Dawcy Uśmiechu
Po raz trzeci

Bezpieczna Droga

alt

Wiem że jest na plakacie ale podam dla zasady ;)

Program imprezy:
Występ na otwarcie imprezy dzieci z przedszkola nr 2 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Będzinie, z inscenizacją przedstawienia pt. „Bezpieczna droga… do przedszkola”.
Pokaz ratownictwa drogowego przy udziale Państwowej Straży Pożarnej.
Pokaz ratownictwa medycznego.
Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy z próbami na „fantomie”.
Próby zręcznościowe- test Stewarda.
Jazda w alko- goglach (wpływ alkoholu na reakcję kierowcy).
Symulator zderzenia.
Symulator jazdy motocyklem.
Jazda w kontrolowanym poślizgu (troleje).
Próby zręcznościowe dla motocyklistów.
Pokazy jazdy na motocyklu.
Pokazy stuntu i jazda na quadach.
Wesołe miasteczko dla dzieci.
Konkursy z nagrodami dla dorosłych.
Dla motocyklistów będzie możliwy pomiar mocy i momentu obrotowego na hamowni od GG-CAR POWER.
Ponadto będzie możliwość zrobienie karty motorowerowej.

ZAPRASZAMY!!!

mody

Wedle IMGW temperatura u nas w ten dzień wyniesie około 15 stopni :) Czyli git:)

WODZU napisał:

Wedle IMGW temperatura u nas w ten dzień wyniesie około 15 stopni :) Czyli git:)

git majonez, jak u pani Basi ;)

Na 1 kwietnia też miała być pogoda a wyszło jak wyszło :/ Miejmy nadzieje że tym razem będzie lepiej.

Dostaliśmy od Wiceprezesa Stowarzyszenia Dawców Uśmiechu meila. Tzn Krzycho dostał ale ja wklejam:

"..Im nas więcej tym lepiej. Impreza jest dla wszystkich zmotoryzowanych, nie tylko dla motocyklistów. Nam Dawcom, zależy na rozpropagowaniu idei wzajemnego szacunku na drogach pomiędzy dwoma i czterema kołami :) Wpadajcie. Problem może wyniknąć tylko z miejscem zbiórki, ale to nie problem wielki. Będziemy albo za budynkiem DOKP (ten wieżowiec tuż obok Spodka), albo na placu przed Spodkiem pod dużym ekranem :) Pozdrawiam. Pure Evil.."

Pozdrawiam

Panowie jak z jutrem ? Kto jedzie ? Jeśli rano nie będzie padało to przed 9.30 czekam na Statoilu w Czeladzi na Wodza natomiast jeśli coś by mi wypadło i nie miałbym jak przyjechać lub pogoda by nie dopisała to dam znać Krzyśkowi telefonem ewentualnie jeśli Wodzu poda mi numer na priv. to mogę napisać do Wodza żebyś nie czekał na Statoilu.

Witam.
Tak jak pisałem wcześniej czekam do 9.30 pod Statoilem w Czeladzi i jedziemy pod Angelo. Tam będzie czekać druga grupa skuteromaniaków.

Jeśli będzie kropiło to się zjawie natomiast jeśli będzie mocno padać to odpuszczam sobie. Miejmy nadzieje że pogoda chociaż z rana dopisze.

jeśli pogoda dopisze to przyjade na 9:30 pad statoil a jeśli będzie padac to przyjade tylko na ch M1

Jajowy95 napisał:

jeśli pogoda dopisze to przyjade na 9:30 pad statoil a jeśli będzie padac to przyjade tylko na ch M1

Jeśli chcesz przyjechać na Statoil to masz tam być co najmniej o 9.20-25 bo o równej 9.30 odjeżdżamy ze Statoila.