Zjazd Wszystkich skuterow TOROS El diablo fresco f16 itp z Wałbrzycha i Okolic..

Kiedy ruszamy z jakims porzadnym zjazdem Toros'ow w konkretnym miejscu??

Ja bym z chęcią ale ja z Wawy

prawdopodobnie w Wawie tez sa organizowane co jakis czas zjazdy skuterow i nie tylko,musisz poprostu sledzic wyarzenia...

przydało by sie taki zlot zrobic w okolicach TESCO jak ktos chetny i zainteresowany to zapraszam na forum to ustalimy date

To gdzie proponujecie?:D Może Kłodzko lub Bardo ?:) W Bardzie jest też fajna przystań wodna można byłoby popływać :D

kłodzko i Bardo dobry pomysl zobaczymy inne propozycje i ile osob by bylo chetnych,narazie jest na 1 pozycji twoja propozycja...

Ale czy wgl. tu ktoś jest z naszych okolic :)

ja jestem z Wałbrzycha

Ja z okolice Ząbkowic

dobry zjad mozna zrobic nawet na Bukówce za kaminna gora kierunek na "paprotki"...tylko trzeba zmotywowac sporo osob...

Też bym chciał ale ja z Radomia.

Zapraszam jesli masz ochote....

To moze Wy do Radomia.?

Wszystkie opcje sa mozliwe ale trzeba wybrac ta jedna dobra...
Narazie mamy do wyboru opcje:
1.Kłodzko
2.Bardo(zalew)
3.Bukówka

Ktoś ma jeszcze jakies propozycje i przypominam ze nas powinno byc duzo....

Radom odpada jak narazie,watpie w to by ktos wytrzymal 6,5h jazdy do tego miasta..

a wy chcecie zebym ja wpad..;p

Czlowieku to trzeba zrobic gdzies w polowie trasy kazdego posiadacza bzyka,a nie jak komus sie podoba.

Trzeba zrobic rozpier.......

Zmiana strony na zjazd zapraszam do strony: http://www.skuterowo.com/forums/topic/walbrzych-i-okolice-zapraszam-do-klubu#post-75325

Dobra chłopaki ta stronka nie wypaliła. Gdzie proponujecie zrobic zjazd teraz juz tak na serio?????