Zipp Zico Simpli 2t problemy z elektryka

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #166741
    Dawidos1992
    Użytkownik
    • 2
    • 23Postów:

    Witam posiadam jak w tytule zippa simpli i mam w nim elektroniczne zegary moj problem polega na tym ze skuter przeklamuje z predkoscia np jadac 30km on pokazuje 100 nieraz 5 nie raz 3,20,15,nieraz wogule nie dziala.itp sprawdzalem kable i slimaka i wszystko ok,wskaznik paliwa tez warjuje raz pelny bak raz pusty itp swiatla sie palily ale z kolega sprawdzilismy instalacje i wszystko jest ok ale zarowki lekko szczernialy lecz wytrzumuja narazie regulator napiecia nowy. czy moze to byc wina akomulatora bo gdy jada na swiatlach postojowych ktore czerpia prad z akomulatora to juz puzniej skuter nie odpala z guzika musze go ladowac i dopiero potem dziala. ladowanie aku jest napewno za durze bo przekracz 16v co to morze byc aku czy cos jeszcze?

    #166744
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Jeśli linkę masz całą i ślimak jak mówisz jest ok, to ja bym wymienił zegary na nowe.

    #166745
    Dawidos1992
    Użytkownik
    • 2
    • 23Postów:

    tylko to nie na linke a na kabelki zegary sa elektroniczne a koszt nowych to okolo 300zl troche duzo a nie wiadomo nawet czy to jest przyczyna morze cos z napieciem nie wiem modul albo akomulator

    #166747
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Zegar może masz elektorniczny ale połączony linką ze ślimakiem – elektroniczne zegary mają to do siebie, że padają 🙂
    Nie musisz przecież nowego brać.

    #166751
    Dawidos1992
    Użytkownik
    • 2
    • 23Postów:

    a gdzie kupic taki za niewielka cene bo nie moge znalezc za mniej niz 300zl

    #166752
    Dawidos1992
    Użytkownik
    • 2
    • 23Postów:

    czasami jest tak ze pokazuje normalnie predkosc wiec morze to cos innego

    #166755
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Gdzie kupić to Ci nie powiem, alledrogo czy coś.

    #166757
    Dawidos1992
    Użytkownik
    • 2
    • 23Postów:

    a znasz sie morze na napedzie w skuterze

    #166759
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Dawidos1992 napisał:

    a znasz sie morze na napedzie w skuterze

    Trochę grzebałem 🙂

    #166761
    Dawidos1992
    Użytkownik
    • 2
    • 23Postów:

    problem polega na tym ze po wymianie sprerzynek sprzegla na mieksze i sprerzyny centralniej 22% plus i rolek z wariatorem osiagi sie pogorszyly a mialy polepszyc skuter fajnie startuje 6 7 tys obrotow spada do 5 6 tys i powoli sie rozpedza do 55 a potem juz leci

    #166762
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Ze sprężynami nigdy nie eksperymentowałem, wymieniłem od razu cylinder.

    #166786
    Deep_Nothingness
    Użytkownik
    • 9
    • 538Postów:

    Skoro masz ładowanie większe aniżeli 16V, to Twój nowy regulator napięcia możesz wyrzucić do kosza. Lepiej wymień jak najszybciej zanim nie padnie akumulator.

    #166789
    Dawidos1992
    Użytkownik
    • 2
    • 23Postów:

    ok wymienie regulator i znow sie zepsuje

    #166790
    Dawidos1992
    Użytkownik
    • 2
    • 23Postów:

    moze to aku jest walniety i on wszystko psuje nie wiem nie znam sie na tym a kupie nowy aku to i on sie zepsuje potrzebuje znalezc przyczyne

    #166898
    snajper061
    Użytkownik
    • 2
    • 691Postów:

    ku..a jaka niewiedza licznikmasz elektroniczny i niemasz linki tylko czujnik magnetyczny jak w liczniku rowerowym a co do przełożeń jak sie zakłada centralke + to i takie sprezynki i masz za lekkie rolki do tej sprezyny nie kombunujcie na zasadzie ma moze sie uda tylko pytac od dzisiaj macie kogo pozdr. mech

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button