Zipp xrace pierwszym motorowerem ?? Co wy na to :)

Witam! Jestem bardzo niezdecydowany najpierw mowa o romecie 707 explode potem o 747 2T a teraz o zippie xrace doradzi mi ktoś co mam wybrać :)

To zależy od tego czy wolisz biegówkę czy automat. Nowość od zipp'a to nie jest taki głupi pomysł bo moto jest dobrze wykonane i znając ich silniki to trochę pochodzi więc odpowiedz sobie na pytanie, które ci zadałem na początku.

I tu jest problem ,nie wiem czy lepszy będzie automat czy manual .Znajomi mi mówią żebym wziął manuala a odnośnie zippa to czy jest w nim tak jak słyszałem że jest w yamachach że miegi w dół same się zmieniają ??

Polecam Zipp Quantum R !

4699 zł 2012 R

Wady :

Częsta Możliwość Fabrycznej Wady pęknięcia zbironika ( dozownika ) oleju ! ( NAPRAWA NA GWARANCJI ) ( 2 DNI )

- - - - -

Zalety :

Znakomita Elastyczność
Zmieszczą się nawet ( przysłowiowe 3 osoby ) ;d
Małe spalanie ( ok. 3 l na 100 _ )

V-Max ( świetna ) bo 77 km/h przy odblokowanym module CDI tuning sport. !

Ogólnie posiadam ten skuter... i nie mam zatrzeżeń. ; )

Pozdrawiam. !

A powiecie mi coś na temat zippa pro 50 ??

-----

Teraz mam chrapkę na niegoo ;p

Bierz biegówkę - jazda jest ciekawsza i bardziej ekonomiczna. Silniki te same w obu ale te jednostki są wręcz doskonałe biorąc pod uwagę że to motorower. W sumie tylko lejesz paliwo naciągasz łańcuch i wymieniasz olej i to wszystko - no co kilka tysięcy km regulujesz zawory ale to jest 15 minut pracy. No i nic nie spali Ci mniej od tego silnika - potrafią zadowolić się 1,5 litra w mieście.

Dzięki

zgadzam sie z michalk tylko biegówka a ten X-Race wygląda kozacko więc nie zastanawiaj się chłopie tylko bierz najlepiej czarno/czerwony bo po euro biało/czerwony nie wchodzi w gre:/

Bierz jakiegoś manual'a, a mówię Ci że będziesz bardziej zadowolony niż automatem... No i oczywiście spalanie jak wspomniał Michalk001.

Jak się uczyć jeździć to tylko na manualu . A zipp x race jest dobrze poskładany , siedzi się wygodnie ( kierownica wyżej niż w pro 50 ) no i niskie są koszty utrzymania .

Polecam Ci X Race`a :]