Zipp xrace na start?

Witan wszystkich.
Sprawa wyglada tak- chciałbym kupić motorower pojemnosc 50ccm z mozliwoscia wymiany silnika na 125ccm. Posiadam angielskie prawko na motocykl do 125ccm niestety mogę na nim jeździć tylko w UK. Za miesiąc jadę do polski na miesiąc wakacji i sprawiłbym sobie jakiś motorower a po wakacjach sciagnal do UK. Niechce kupować w UK bo ubezpieczenie za 125ccm to 280£ na rok. Co byście mi poradzili? Zależy mi na manualnej skrzyni, zeby nie bzyczal jak kosiarka.
Będę tym motorowerem jeździł około roku a pózniej chciałbym sie przerzucić na cos mocniejszego
Co sądzicie o zipp xrace wytrzyma rok?
Ps. Co sadzicie o kasku LS FF350 ?

Cześć. Ja też miałem zamiar kupić ten motorower, ale kilka tygodni przed zakupem zdecydowałem się na Leone RK 50 S. Dlaczego? Ponieważ wiele razy słyszałem, że keewaye są najlepszymi chińczykami. Z kolei z zippem nie jest tak źle z tego co słyszałem. Pierwsza rzecz są podobne ceny za obydwa motorowery, ale za to Leone ma lepszy design akurat moim zdaniem i jak mówili na teście nie było wibracji po 7 tyś obrotach i mieli racje :) Pozdrawiam!
(PS. Leone to sub marka Keewaya.)

Fajny sprzecik ale zalezy mi zeby po pobycie w Polsce zmienić silnik na 125ccm bo w Uk będę miał uprawnienia na 125ccm a z tego ci widziałem na Allegro nie maja silnika 125 do tego modelu.
Może jakieś inne propozycje?