Zipp Toxic vs. Kingway Yarox vs. Motobi Orlik 2

Zipp Toxic vs. Kingway Yarox vs. Motobi Orlik 2

Który z nich byście wybrali i polecili innym pod względem wytrzymałości, prędkości i wygody??? 8)

Według mnie najlepszym skuterem z tych trzech jest kingway yarox ponieważ jego V-max to 70 km/h ma wygodna kanapę i ciekawy design.

Hehe ja sie własnie zastanawiam czy wziac zippa czy yaroxa bo zipp ma troche wiecej KM i ten v max tez jest wiekszy, ale mniejsza wygoda i gorszy wygląd ;p (v max toxica - 76-80 km/h)

Weź sobie kingwea.Mój kolega ma yaroxa i jest z niego zadowolony.

No jeszcze poczekam na opinie innych, ale też jestem troche bardziej przekonany do yaroxa ;p

Też bym wziął Kingwaya. Yarox bardzo mi się podobał ale to 2-sów więc z niego zrezygnowałem. Wykonanie na dość wysokim poziomie (jak na chiniola)

A ja wlaśnie 2 suwa poszukuje :P

Toxic i Yarox mają ten sam silnik 2T.Nie patrz na dane techniczne, niestety brednie :/

Wiem, wiem, że oba maja 2t ;p

A może zaproponujecie mi jakiś inny skuterek max 2700 zl (nowy), 2t z b.dobrymi osiagami?

Może zastanowił byś sie nad Rometem 727.Kosztuje 2200 zł

Nieee, Rometa to ja już wiecej nie chce xD

To może Zumico IGNIS

No, no na filmikach na yt fajny ale jeszcze poczytam opinie o nim ;p

Kosztuje 3200 zł,ale myślę,że ta cena jest do negocjacji ;)

Jest to 2-suw więc myślę,że warto się nad nim zastanowić.

No jest wszystko ok, podobno to bliźniaczy model do yaroxa. Tylko ta cena... przekroczyłbym budżet o 500 zł xD Zastanawiałem się też nad używanymi skuterami, ale znowu tak:
Kupując np. 4 letniego aeroxa lub runnera to nie wiadomo jak kto nim jeździł i czy zaraz koło nie odleci xD A jakby tak kupić 1 rocznego to znów nasuwa się pytanie: Czemu po tak krótkim czasie ten ktoś chce go sprzedać? No i właśnie, dlatego jestem bardziej przekonany do może gorszego ale przynajmniej nieużywanego chinola xD

Myślę,że spokojnie wytargujesz cenę do 3000 zł i dostaniesz jeszcze kask gratis.Ten Zumico naprawdę ciekawie wygląda i jak go byś kupił to myślę,że by ci ze 4 lata posłużył.Nie ma sensu kupować używanego skutera markowego ponieważ na same części wydasz kupę kasy.Jeśli nie checz przekroczyć budżetu to są komisy które kupują Zumico w częściach,składają i sprzedają za 300 zł mniej niż w salonie.

OOO nie wiedziałem o możliwości kupna w komisie o 300 zl taniej. Może nawet złożyliby lepiej niż w chinach? xD Dooobra to nie ma problemu dzieki :DDDDD

Spoko.Jakbyś miał jeszcze jakieś pytanie to śmiało pisz. :D

Czego nie kupisz to praktycznie to samo, chociaż ja osobiście wziąłbym Zippa 8)