Zipp Toros F16 Jak Eksploatować ?

Witam otóż za tydzień góra dwa dostanę zakupionego w Media Expert Toros-a i oto moje pytania :
Przeglądy u nich to 300km,2000km,4000km czy według was to za dużo km od pierwszego przeglądu ?
Wiem że olej powinno wymieniać się po 300 ale niektórzy pisali że po 30km ale ja chce po 100 czy powinienem wcześniej.
I ostanie do właścicieli: Jakie toros ma przyśpieszenie na zablokowaniu do 40km/h

co do przyspieszenia to f16 jest bezkonkurencyjny :)wkońcu nie przypadkiem otrzymał ksywke fighting falcon :)
A tak powaznie to wiele zalezy od wagi rolek.jak masz 6cio gramowe to nie zwiniesz asfaltu za sobą a rower cie na swiatlach objedzie ;)
Ale
Jak wrzucisz roleczki 3gr no powiedzmy 4gr optymąlnie to juz mozesz fajnie skuterkiem ruszac.oczywiscie lzejsze rolki to mniejszy vmax ale na zablokowanym to niemą az tak4ego znaczenia.

poczytaj sobie największy temat o tym skuterze http://www.skuterowo.com/forums/topic/kilka-pytan-nowego-toros-f16podobno-zipp-skuter-z-marketu

przeglądy są dobre jak masz za duzo kasy ;)
Olej wymien po 30km to pozniej ci dluzej posluzy silnik.pozniej to tak po 300km 1000km i co tysiąc poźniej .olej to podstawa w 4suwie.

Dziękuję Za Pomoc !