Zipp toros 50 EKO problem z gaźnikiem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Zipp toros 50 EKO problem z gaźnikiem

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 6 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Jurvit
    Jurvit
    Użytkownik

Witam , mam problem z odpaleniem skutera a mianowicie wydaje mi się że jest coś z gaźnikiem , nie ciągnie benzyny . Gaźnik jest czysty niedawno czyściłem i nadal mam ten sam problem , benzyna z pompki leci dodam że skuter ma bardzo niski przebieg ok. 3500.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to nie jest pompka. to kranik/zawór sterowany podciśnieniem.
    Sprawdź gaźnik, sprawdź szczelność dolotu, sprawdź czy działa w gaźniku zawór iglicowy… generalnie żeby ten układ naprawiać trzeba rozumiec jak działa.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Jurvit
    Jurvit
    Użytkownik

Ostatnio jak wlałem paliwo bezpośrednio do gaźnika strzykawką po czym normalnie założyłem wężyk do kraniku odpalił pojeździłem nim trochę ale po 2 dniach już nie mogłem go odpalić

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a podstawowe regulacje zrobiłeś – zawory, filtry sprawdzone? szczelność dolotu sprawdzałeś? Świece, iskre..
    ZROBIŁEŚ COKOLWIEK czy liczysz na złotą myśl z forum?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Jurvit
    Jurvit
    Użytkownik

Iskra jest , filter paliwa dobry

Zdjęcie profilowe Jurvit
    Jurvit
    Użytkownik

Ale nie ukrywam że liczę też na złotą myśl z forum 😉

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no to powodzenia ci życzę.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: