Zipp tops 50cm po wypadku zniszczony przód (proszę o odpowiedź)

Wyświetla 31 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #311629
    Kamil Szyma
    Użytkownik
    • 1
    • 15Postów:

    Zgadzam się, jedynie co mnie i pewnie dużo osób denerwuje że muszę im płacić najpierw około 1000 za A1 potem około 1400 za B ;(

    #311630
    serpent
    Użytkownik
    • 7
    • 98Postów:

    Lepsze to niż wesoły chaos drogowy jak w krajach trzeciego świata, zawsze można się do czegoś przyczepić w naszym systemie ale może być o wiele gorzej.
    Poza tym jako że nie masz żadnych uprawnień można dość bezpiecznie przypuszczać że o kodeksie drogowym masz słabe pojecie. Może jest inaczej, może nie, nie wiem. Nie będę z tego powodu krytykować w sytuacji gdzie nie ty spowodowałeś kolizje, ale im mniej kierujących jak ty bez uprawnień tym lepiej.

    #311636
    Kamil Szyma
    Użytkownik
    • 1
    • 15Postów:

    Przepisy ruchu drogowego znam lepiej niż niejeden kierowca 😉
    I nie tylko tak o tylko w praktyce, poza tym w szkole ma jeszcze PRD

    #311637
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    Kamil Szyma napisał:

    Przepisy ruchu drogowego znam lepiej niż niejeden kierowca 😉

    Możesz twierdzić że latasz w kosmos w każdą środe. A masz na to jakiś papier?

    #311643
    Kamil Szyma
    Użytkownik
    • 1
    • 15Postów:

    Skoro podczas wypadku przed przyjazdem policji miałem 100% pewności, że to nie moja wina mimo tego iż kierowca, który posiadał (papierek) zapierał się że nie, i to on zadzwonił na policję (która od razu udowodniła moją rację), co nie wyszło mu to na dobre a mógł się ze mną jakoś dogadać, to coś jednak oznacza, ale z resztą ty i tak masz swoje zdanie i zawsze racje co zrobisz taki typ człowieka.

    #311644
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    Ale ja nie neguje twojej wiedzy czy umiejętności (natomiast tak czy siak nędznych bo doświadczenie masz żądne). Tylko ci tłumacze że masz swoje zdanie (słuszne) tylko nie masz dokumentu na to że możesz je mieć. Rozumiesz różnicę?
    I to coś oznacza najwyżej tyle że łatwiej ci będzie zdawać bo orientujesz się w przepisach. W życiu ludzi dorosłych ważny jest DOKUMENT. Wiedza i dokument – to już coś. Sama wiedza to najwyżej własna satysfakcja.
    Nikt zatrudniając kogoś nie przeprowadza mu testu z WIEDZY uzyskanej na studiach tylko żąda dyplomu ukończenia studiów. Papieru.
    Papier ma moc.

    #311645
    Kamil Szyma
    Użytkownik
    • 1
    • 15Postów:

    Brzydko mówiąc to jak ze sraniem bez papieru nic nie załatwisz 😀
    Dobra już zrozumiałem 😀

    #311646
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    To zapamiętaj i przyzwyczajaj się. Wiedza, doświadczenia empiryczne.. itd to ważna rzecz i warto je mieć. Ale jeżeli idziesz gdzieś gdzie cię nie znają – to pierwsza ocena jest po kwitach jakie ze sobą przynosisz. Udokumentowane uprawnienia, kursy, szkoły.. itd . Kwity.
    To jak w tym temacie – nie znam cię – ale dla mnie jesteś gościem bez prawka który nie powinien się znaleźć na drodze jako kierowca pojazdu. Nawet jeżeli masz wewnętrzne poczucie że umiesz jeździć.

    #311728
    Kamil Szyma
    Użytkownik
    • 1
    • 15Postów:

    Dobra dzisiaj poniedziałek PZU nadal nie wysyła mi informacji sprawa kilka dni stoi w miejscu, ostatnie co zrobili to wysłali mi kosztorys naprawy na [dość wysoką kwotę 🙂 ] i tu mam pytanie jak to będzie wyglądało dalej ?

    #311913
    kaja951
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

    A wiecie jakie terminy obowiązują ubezpieczycieli? Czasami to tak strasznie długo trwa :/ Zostawiam Wam link do artykułu na ten temat: http://aeger.pl/brak-odpowiedzi-na-zgloszenie-szkody-z-oc-o-terminach-dla-ubezpieczycieli/

Wyświetla 31 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button