Zipp steed powazna sprawa nr. 2

Witam. Mam dziwny problem z odpalaniem..Gdy odpalam na rozrusznik dziwne dzwięki wydobywają się z przekłądni a kopka się blokuje. Proszę o rady.

///Usunąłem wykrzykniki z nazwy tematu. Nie krzycz, tu nikt nie jest głuchy ~MichalWujak

może masz słaby akumulator? Jak chodzi inaczej niż zwykle to albo akumulator albo rozrusznik. Kopka (przynajmniej u mnie) blokuje się przy odpalaniu elektrykiem i jak silnik chodzi tak jak by coś trzeszczało, uderzało o siebie. Ale tylko jak nacisnę. Jak mam kopkę za nisko to tak podczas jazdy tez właśnie trzeszczy. Wystarczy podnieść kopkę i wszystko ucicha.

Podładuj akumulator i w tedy spróbuj. Jak to nic nie pomoże to sprawa jest trochę poważniejsza

Jeżeli rozrusznik chodzi ale nie kręci silnikiem to może być problem z bendiksem rozrusznika.

To juz mam za soba zrobilem tak : odkrecilem kopke i przetswilem ja troche nizej i koplem z calej sily i zaczela chodzic normalnie . Ale teraz niewiem co sie dzieje az tym skuterkiem wszystko chodzi normalnie rozrusznik i kopka ale nie chce zalapac nic 0 odpalenia niewiem co sie dzieje co to moze byc tym razem ??? Bede bardzo wdzieczny jak odpiszecie