ZIPP QUANTUM R – wkład do lusterka (?)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp ZIPP QUANTUM R – wkład do lusterka (?)

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 12 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Witam,

Jak w tytule – potrzebuję wkład do prawego lusterka, czy ktoś w ogóle sprzedaje same wkłady ?
    Do samochodów, proszę bardzo – rewia, do każdej marki/modelu, a do skuterów ?

Szklarz za docięcie zażyczył sobie tyle, że bardziej opłaca się kupić nowe lusterka.

Niestety te moje „kanciaki” występują tylko parami, najtaniej znalazłam tutaj:

https://motor-x.pl/lusterka-lusskfa1rr08mor000-5906312685506-2,p.html

A może ktoś z Was chce się pozbyć prawego lusterka do Zipp-a Quantum R ??? 😉

Pzdr.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no niestety. cena lusterek do skuterków jest taka że bardziej się opłaca kupić nowe niż kombinować z wkładami. To nie samochód.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

No wiesz… do mojego ‚skuterka’ widziałam lusterka nawet po 150 zł, dlatego chciałam ‚pokombinować’ z wkładami, tym bardziej, że jest mi potrzebne tylko jedno ‚szkiełko’.

Chyba kupię te lusterka z motor-x ( 70 zł z przesyłką ), może jakoś przeżyję… 😉

Pzdr.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: