zipp quantum 50 problem z przyspieszeniem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery zipp quantum 50 problem z przyspieszeniem

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe specops specops 7 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Jakub Grodyński
    Użytkownik

Witam, mógł by mi ktoś pomóc ? Posiadam skuter zipp quantum 50 i przyspiesza on bardzo powoli a przy gwałtowaniejszym dawaniu gazu to reaguje dopiero po jakieś 1-2s, ma on zdjęte wszystkie blokady a jedzie max 60 km/h i rozpędza się do tej prędkości w jakieś 20s.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

może regulacja gaźnika, może zużyty napęd a może zajechany cylinder i brak mocy

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Jakub Grodyński
    Użytkownik

On ma 2000 km przebiegu i był docierany do 1200 to wątpie że chodzi o cylinder napęd raczej też jest dobry ale ten gaźnik trzeba sprawdzić

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to nie są rzeczy w które się „wątpi bo istnieją przesłanki” tylko trzeba to posprawdzać

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Jakub Grodyński
    Użytkownik

Jeszcze jedno, kiedy mam manetke odkręconą do połowy i chce jakiś traktor czy co innego wyprzedzić to on przerywa na jakieś 1s i dopiero przyspiesza

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 7 miesiące temu przez  Jakub Grodyński.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 7 miesiące temu przez  Jakub Grodyński.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

może regulacja gaźnika, może zużyty napęd a może zajechany cylinder i brak mocy

Zdjęcie profilowe specops
    specops
    Użytkownik

Jak ty go docierałes 1200 km to go dotarłes ksiązkowo ale zamuliłeś cylinder i lepiej nie bedzie.Kumpel tez miał ten model i narzekał że straszny muł .Wystarczyło docierac z 500 – 800 km jak nowy skuter .W sumie taki cylek chiński z tłokiem to koszt 50 zl i nie ma co sie z nim p……ic a teraz dasz do mechanika i zapłacisz z 600zł.

Jakub Grodyński
    Użytkownik

Da rade jeszcze coś w nim zrobić żeby jakoś fajnie latał czy nie ? Dziś sprawdzałem cylinder i napęd i czyściłem gaźnik i wszystko było ok ale i tak jest mułowaty

Zdjęcie profilowe specops
    specops
    Użytkownik

Sprzedaj 😀

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: