Zipp Quantum GT5 2T przerywa pilne pomocy !

skuter chodzi normalnie gdy nim ruszam prubuje gasnąć ale dalej jedzie i znowu sie powtarza gasniecie i tak w kółko i jedzie max 20km/h proszę o pomoc! czyściłem filtr i go sprawdzałem. Nowy dzisiaj wymieniony iskrownik i świeca. POMOCY!!

poczekaj, przetłumaczę to sobie na język zrozumiały da ludzi...
Skuter chodzi normalnie - zakładam że masz na myśli że zapala łatwo czy ciepły czy zimny bo ssanie też działa i ma prawidłowe wolne obroty.
powtarza gaśnięcie - czyli co? Przerywa ale chodzi tylko marnie? Gaśnie gwałtownie? Słabnie i na końcu gaśnie.. czy odkręcanie manetki coś powoduje jakiś objaw?
Zapala natychmiast po tym jak zgaśnie?
Tak uprzedzając odpowiedzi których precyzyjnie i tak nie udzielisz:
- możesz mieć typowe powody czyli niewyregulowany/brudny/niesprawny gaźnik czyli problem z dostarczaniem paliwa przez gaźnik
- poszarpany zawór membranowy (ale wtedy by ciężko zapalał)
- ew. zakitowany filtr paliwa, ew. niesprawny kranik lub jakikolwiek inny problem z dostarczaniem paliwa do gaźnika
- może to też być kiepski moduł, fajka w marnej kondycji, przebicie na przewodach wysokiego napięcia
- no i na końcu; problem z cylindrem.. może się kończy
.
może być masa przyczyn a to zależy od tego jaki dokładnie jest objaw - to przynajmniej jakiś kierunek szukania wyznacza.

wytłumacze inaczej skuter przerywa podczas jazdy. Jedzie max. 10-20km/h i z tłumika strzela. No i trzeba sprawdzic jak tam będzie chodził na mowym module bo juz byly z nim problemy.

ma ktoś jakieś jeszcze pomysły jak to naprawić ?

pomysły masz wyżej. teraz musisz to posprawdzać. zdalnie nikt tego nie zrobi.

były przebicia wymieniłem cewke zapłonową i jeżdzi

skuter juz nie przerywa jezdzil normalnie zrobilem nim ok 10 km nastepnego dna przychodze do garazu odpalam i prubuje odpalic a on gaśnie i tak ciagle na wolnych obrotach chodzi.

Ty miałem to samo kable od cewki niełączyły ale ja sobie zrobiłem to ze kable do cewki przylutowałem i zaizolowałem i jest elegancko :)