Zipp Quantum 4T - informacje.

Witam potrzebuję informacji na temat w/w skutera i żeby było ciekawie to wszelkich informacji począwszy od rodzaju silnika po schematy elektryczne. Dla wyjaśnienia stałem się właśnie posiadaczem takiego skutera(do remontu kapitalnego) i chcę go zrobić dla mojej by miała na dojazdy do pracy. Tylko proszę o konkrety jakiś linki opisy itp. a nie głupie gadki typu że się nie opłaca. Z góry wam wszystkim dziękuję.

Ponawiam temat jest potrzebna pomoc. Cy ktoś ma takie informację jeśli tak bardzo proszę o pomoc.

dzokej ty pito , nie mam nic z tego co piszesz ale jak sam wiesz moja też ma Quantumka i sam wsio robie jak jest potrzeba - to prosty piżdzik , jaki rocznik ?

Silnik to 139qmb, a co do reszty informacji to prócz schematu elektryki, to nie bardzo napisałes co chcesz wiedzieć. Tu tak na szybkiego znalazłem schemat elektryki http://chomikuj.pl/uho_fj/Serwis*c3*b3wki/Serwis*c3*b3wki+motocykle/Chinskie+skutery+4T+2T

Mario chodzi mi o wszystkie dane począwszy od schematu elektryki bo kupiłem mojej quantuma ale do remontu więc pytam a szczerze mówiąc zapomniałem że twoja ma :) więc powiedz mi takie coś tam jest silnik inny 4t i jest tam koło 10 cali czy wejdzie mi na przekładnie koło 12 cali w tych silnikach jestem noga i dlatego pytam :)
Dzięki Enter1978

dzokej napisał:

Mario chodzi mi o wszystkie dane począwszy od schematu elektryki bo kupiłem mojej quantuma ale do remontu więc pytam a szczerze mówiąc zapomniałem że twoja ma :) więc powiedz mi takie coś tam jest silnik inny 4t i jest tam koło 10 cali czy wejdzie mi na przekładnie koło 12 cali w tych silnikach jestem noga i dlatego pytam :)
Dzięki Enter1978

podaj mi rocznik i rozmiar pokrywy ale przypuszczam że 39-40 cm.( pokrywa paska ) to będzie problem , po wymianie karterów na 43 już da radę ale lepiej na 46 cm wymienić ,
dzokej tam wsio się da zrobić - sam widziałeś jak moja śmiga , jak się spotkamy to pogadamy , ja już Quantumka mojej Żony znam na wylot

Spoko Mario to pogadamy jak się spotkamy