Zipp quantum 2t zimny pali a ciepły gaśnie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Zipp quantum 2t zimny pali a ciepły gaśnie

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 6 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe dawgrusz
    dawgrusz
    Użytkownik

Witam, mam zipp quantum 2t z 2008 roku, miał wymieniony gaźnik z oryginalnego ponieważ został uszkodzony. Jeżdżę nim od nowości, nie ma dużo przejechane bo ledwo 6000km przejechałem. Zimą jeździł dobrze na ustawieniu gaźnika po czyszczeniu i iglica na środkowym ząbku. Teraz gdy jest cieplej to przejade kilka km i zaczyna się problem bo zaczyna zwalniać, zmulać a nawet gasnąć ledwo jadąc. Próbowałem regulować i nic to nie dało. Oleju mam ponad pół zbiornika Motul 2t, paliwo dobre z orlenu 95 i 98 co pewien czas. Pozdrawiam

• Ten temat został zmodyfikowany6 miesiące, 3 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe dawgrusz dawgrusz.
    Dawid G
    • Ten temat został zmodyfikowany6 miesiące, 3 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe dawgrusz dawgrusz.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no i mamy zgadnąć?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe dawgrusz
    dawgrusz
    Użytkownik

Napisałem bo nie jestem mechanikiem, szukam porad.

Dawid G
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

porada jest taka: jedź do mechanika

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: