Zipp Quantum 2t stracił moc i nie odpala

Witam posiadam skutera (zipp quantum 2005r) podczas jazdy stracił moc jak się zatrzymałem i go zgasiłem nie mogłem go już później odpalić sprawdzałem czy jest kompresja i jest w porządku zauważyłem że z pod kolanka tłumika leci olej podejrzewam że może być to simmering od strony magneta od strony sprzęgła jest w porządku bo był nie dawno zmieniany proszę o jakieś porady!

No to może masz zapchany olejem wydech?

Porada brzmi: musisz posprawdzać to co myślisz że sie popsuło a jak to nie to to musisz sprawdzać inne rzeczy

Wymieniłem dzisiaj simmeringi na wale ale skuter nawet się nie odezwie mam jeszcze podłączony dozownik oleju i zauważyłem ze gdy go kręce to leci olej złączenia kolanka z cylindrem świeca jest cały czas mokra w oleju nie ma na niej wogóle benzyny kiedy mu dam paliwo strzykawką do cylindra to na chwile załapie i gaśnie troche tego paliwa równiez wycieka z łączenia cylindra z kolankiem proszę o pomoc

masz zalany silnik na śmierć. na mokrej świecy w zasadzie nie zapali. trzeba wykręcić, wysuszyć ew.opalić nad kuchenką.
zobacz na innej w w fajce czy przynajmniej jest iskra
czym mierzyłeś tą kompresje?

Panowie dzięki za pomoc ściągnąłem dzisiaj cylinder i po jego wyglądzie widać że już swoje przejechał. Wczoraj udało mi się go odpalić ale nie miał siły jechać i nawet jak był ciepły bardzo ciężko palił biorę się niedługo za zakładanie nowego cylindra jak wszystko poskładam to dam znać.