Zipp Pro GT , Zipp Pro 50 / 110ccm

Witam.
Stoje przed wyborem motocykla . Otóż planowałem zakup hondy cbr 125 i zrobienia prawa jazdy A1 lecz nie mogę dojść do porozumienia z rodzicami gdyż argumętują się tym że motocykl ma 6 lat i mogę trafić na grata a tu mam nowy z salonu. Dlatego też jestem zmuszony na zakup Zipp pro 50 lub GT po czym zmiana w warsztacie kompletnego silnika na 110ccm . Wiem że to chińskie czy tam Tajwan lecz nic nie moge zrobić . Moje pytanie jest następujące :
Czy warto dołożyć te 400zł na GT
Czy ten motocykl z silnikiem 110ccm będzie dawał rade np przy wyprzedzaniu i ew jaki jest jego v-max
Czy wytrzyma mi te 2 lata przy spokojnej jeździe tzn bez stuntu itp

Ale mowa tu o włożeniu całego kompletnego silnika a nie tylko głowicy i cylindra?

tzn w miejscu zakupu mechanik zmieni kompletny silnik czyli wał też wchodzi w to

Sprawdź jeszcze Rometa RR 50 i Junaka 903 mają lepsze ramy i te same silniki.

Co do osiagow to jesli dobrze dotrzesz to okolo 100km/h Ci poleci wiec wyprzedzanie i ruszanie z pod swiatel bedzue oki

W Pro 50 plastiki nie wytrzymają.

czemu miały by nie wytrzymać ? wibracje aż tak na to wpływają ?

Kup cbr 125 sprzęt nie do zajechania rąbią przebiegi rzędu 70kkm-80kkm albo i więcej.Postaraj się przekonać rodziców:)

wiem że to niezawodne maszyny ale już jestem pewien że nic z tym nie zrobie. musiał bym znaleść cbr zarejestrowaną na 50 ccm bo rodzice nie chcą sie zgodzić na prawo jazdy na motocykl.chyba że miał by ktoś styczność z jakąś cbr z papierami 50ccm tak do 6tys zł.

Możesz kupić Rometa RR 50 i włożyć silnik z Hondy CBR 125 :)

moża też tak lecz kupić rometa + silnik z hondy przekroczy mój budżet ;)

moża też tak lecz kupić rometa + silnik z hondy przekroczy mój budżet ;)

Na tablicy masz pełno cbr125/50 do 6000zł :) za 5500Już wyrwiesz bardzo ładną. Na tablicy wpisz cbr 125/50 i masz pełno.Pozdrawiam.

wow!
nie wiem jak ci dziękować , nie mogłem znaleść może dzięki tobie uda mi się wyrwać honde ;)

W razie jakiś pytań z cbr zapraszam na priv:)

temat można uznać za zamknięty , kupiłem cbr za 5500zł z wydechem dominatora i przebiegiem 12 tys ;)