Zipp Pro 50 Vs Barton Fighter 110/50cc

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Zipp Pro 50 Vs Barton Fighter 110/50cc

Ten temat zawiera 33 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kapuchon Kapuchon 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 34 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe mateomix0
    mateomix0
    Użytkownik

Czesć. Jestem tu nowy więc nie wiem jaki dział. Gdybyście mogli to pomóżcie w wyborze. A więc przejdzmy do rzeczy, co wybrac Zipp-a Pro 50— http://moto.allegro.pl/scigacz-bezprawka-zipp-pro50-kask-tarnowskie-gory-i1767152980.html#gallery
    Czy może Barton-a Fightera 110/50cc. http://otomoto.pl/barton-inny-fighter-11-km-lepszy-od-benzer-M2572490.html
    Wziął bym bartona bo duża moc ale Zipp mi sie podoba. Czy mozecie cos mi doradzic ? Albo Podać jakis link z motorowerem podobnym do zippa, a z moca Bartona w granicach 4.5 tysiaca zl. Z gory THX

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

ja bym wziął Fightera, fajnie wygląda i całkiem przyjemnie się nim jeździ, te 80-85 poleci.

Router WS 50 2013
    mateomix0
    Użytkownik

Jeszcze ktos podzieli sie informacja :D?

Zdjęcie profilowe Ryglos
    Ryglos
    Użytkownik

Bo to tak. Według mnie zipp nie jest wcale godny uwagi. Za duże pieniądze jak na to coś. Brałbym bartona, ale uświadamiam Cię, że nie jest legalne jeżdżenie 110/50cc. Jest duże ryzyko.

Derbi Senda X-Treme 2008r.

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Jak policja zatrzyma to jest jednym słowem kicha. Często w takiej sytuacji można powiedzieć bye bye moto…

Router WS 50 2013
    mateomix0
    Użytkownik

Czyli chyba wezne Zippa Bo Po polskich drogach bym nie pojezdzil szybko, a jest tez ryzyko o ktorym mowisz ;p A znacie cos podobnego do zippa i w miare taniego? Jakąś 70/80? Znalazłem Junaka 901 ale czy on bedzie lepszy od zipp-a i fightera?

Zdjęcie profilowe Ryglos
    Ryglos
    Użytkownik

Hehe, 70 albo 80 to tak samo jak ze 110cc. Motorower to pojazd mechaniczy o pojemności do 50cc[…]. Niektórzy montują ale tylko na własną odpowiedzialność. Zaraz Ci coś tańszego poszukam.

Zdjęcie profilowe Ryglos
    Ryglos
    Użytkownik

madi napisał:

Jak policja zatrzyma to jest jednym słowem kicha. Często w takiej sytuacji można powiedzieć bye bye moto…

Bye bye moto + 500zł + koszty odholowania na parking policyjny + koszt stania pojazdu na parkingu policyjnym 😉 Potem możesz odzyskać moto 😉

mateomix0
    Użytkownik

Kij z tym xd Raz sie zyje 😀 ale wole 80 bo 110 za mocna 😀 Wszyscy koledzy maja 80 i jest dobrze xd ale na 50cc tez szybko pojedzie jak nei to na 80 ;p Znalazles cos ? mam na oku junaka 901 wiecie cos o nim?

Zdjęcie profilowe Ryglos
    Ryglos
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe Ryglos
    Ryglos
    Użytkownik

mateomix0 napisał:

Kij z tym xd Raz sie zyje 😀 ale wole 80 bo 110 za mocna 😀 Wszyscy koledzy maja 80 i jest dobrze xd ale na 50cc tez szybko pojedzie jak nei to na 80 ;p Znalazles cos ? mam na oku junaka 901 wiecie cos o nim?

Ja bym kupił 50cc, potem najwyżej strzelił dajmy cylinderek 70cc Stage 6 Streetrace, wario Naraku, sprężynki jakieś na obroty, oczywiście nie najmocniejsze, tylko np. +1000 albo +1500 😉 No, pisze Ci co by zrobił człowiek na osiągi, jak i wiele innych rzeczy. Oczywiście na tuningu traci silnik, jego żywotność się zmniejsza, spalanie się zwiększa ;/

mateomix0
    Użytkownik

wlasnie ciagnie mnie do junaka 901 ale nie wiem czy wybrac wyglad scigacza czy ten co ty podales ;d bo oby dwa sa fajne 😀

Zdjęcie profilowe Ryglos
    Ryglos
    Użytkownik

Ja na twoim miejscu bym oglądnął obydwa. To są zdjęcia. Mi się np. bardziej podoba Junak 901. Pójdziesz zobaczysz te tandetne plastiki w zippie, skapniesz się, że to z bliska nie wygląda jak ścigacz ;D Nie wiem, mi się bardziej podoba Junak i koniec ;D

Zdjęcie profilowe Ryglos
    Ryglos
    Użytkownik

Chyba, że nie stawiasz na szpan to bierz kymco nexxon 50 4T. Dużo lepsze niż te chińskie stwory. Może nie ładniejsza, ale cud miód malina, jeździsz lejesz benzynę, jeździsz. Bardzo dobry motorower, nie chiński tylko tajwański, dużo lepiej zrobiony, dużo więcej nim przejedziesz itd, itd. No, albo skuter kymco agility.

P.S. jak masz pytania to pisz, ja będę za kilka minut, bo idę zjeść obiad 😉

mateomix0
    Użytkownik

ale chodzi mi o Junaka 901 i 901 sport ktory lepszy?

Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 34 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: