Zipp pro 50 na 110

Dodaj nowy temat na forum

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Ozi1998 Ozi1998 5 miesiące, 4 tygodnie temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Ozi1998
    Ozi1998
    Użytkownik

Wiatm. Pośadam motor zipp pro 50 .Chce go troche z tuningować do pojemonści 110 cc bez wymiany silnik .Moje pytanie brzmi co bym musial kupić jakie części ? Na dzień dzisiejszy wiem że napewno :
    – cylinder
    – tłok 52,00mm
    – głowica kpl
    – pierścienie kpl
    – sworzeń tłoka (13mm)
    – zabezpieczenia sworznia tłoka
    – uszczelki kpl
    do tego coś slyszalem o kolanku jakims KOLEKTOR KRÓCIEC czy tez to bd potrzebne ?
    i czy dysza tuingowa 0,78mm czy bd musiał gaznik 110 (16 ) kupywac ?
    Prosze o pomoc .Nie spodziewam sie duzej mocy ale zawsze coś .Prosze nie pisac o silnikach ze bardzie oplaca sie kupic mniej roboty mi praca nie przeszkadza bo lubie sie troche pobawic i mowie odrazu ze sam nie bd tego robil tylko chodzi oczesci .Z gór dziekuje za pomoc 😀

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wał, łańcuszek.. itd. poczytaj:

taniej i łatwiej kupić silnik 110 a ten sprzedać. Google jest pełne takich opisów.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Ozi1998
    Ozi1998
    Użytkownik

Poprosił bym coś innego .Przejrzałem i nic konkretnego .I dodam jeszcze jakie zebatki na przod i tył ? Czy konieczna jest zmiana wała ? I poprosil bym o komletny spis tych cześci .Bardzo prosze .

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie