Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Zipp pro 50 blokady

Dział: Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp Dodano 4 lata temu

1. darozipp

Byłem w serwisie i pytałem mechanika czy by zdjął blokady. Odpowiedział mi, że zdjęcie blokad by kosztowało ponad 400zł bo to polega na rozkręceniu silnika i wymianie tłoka czy jakoś tak. To prawda? Bo w necie pisze, że można kupić jakiś moduł za pare zł. Coś nie chce mi sie wierzyć, że tyle to będzie kosztowało.

Napisano 4 lata temu, przez darozipp, Postów: 51, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. madi

hahaha serwisant robi Cię w konia. Chyba, że mu powiedziałeś, że chcesz wsadzić większą pojemność.

Router WS 50 2013
    Napisano 4 lata temu, przez madi, Postów: 5831, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. darozipp

madi nic nie mówiłem, powiedziałem że chciałbym blokady zdjąć żeby szybciej szedł, a nie 50KM/h co prawda docieram go xd Może pójdzie 60 niedługo. Ale jak mnie w konia zrobił to nie ładnie :/

4. madi

60 nie pójdzie do puki jest zablokowany :) powiedz mu tak: "nie chcę go tuningować, pojemność ma być ta sama. Ma pan go jedynie odblokować."

Napisano 4 lata temu, przez madi, Postów: 5831, Użytkownik Link do wypowiedzi

5. darozipp

Ok powiem :)

6.  

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Zipp pro 50 blokady: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Uwieczniajmy nasze wycieczki motocyklowe i skuterowe

Uwieczniajmy nasze wycieczki motocyklowe i skuterowe

25 Marzec 2014

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że sezon 2014 rusza. Temperatury pozwalają jeździć bez stroju narciarskiego, a coraz wyżej świecące słońce zachęca do wycieczek.

Blogi Motocykle Skutery7 opinii

Yamaha Xenter 125: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Yamaha Xenter 125: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

01 Styczeń 2015

Miejski skuterek o pojemności 125 cm3, co pozwala rozwinąć nieco wyższe prędkości niż licznikowe nudne 45 km/h. Jego konstrukcja zmusza nas wręcz do przeciskania się między autami...

125 ccm Skutery Zdjęcia2 opinii

Najbardziej spieprzona inwestycja: Węzeł Salomea. Korki - Jest gorzej, niż było

Najbardziej spieprzona inwestycja: Węzeł Salomea. Korki - Jest gorzej, niż było

09 Styczeń 2014

Na Jerozolimskich jest gorzej, niż było. Węzeł Salomea w szczycie stoi! Korki po horyzont. Dlaczego? Bo do centrum wiedzie jeden pas!

Motocykle1 opinia

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.