Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Zipp pro 50 blokady

Dział: Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp Dodano 4 lata temu

1. darozipp

Byłem w serwisie i pytałem mechanika czy by zdjął blokady. Odpowiedział mi, że zdjęcie blokad by kosztowało ponad 400zł bo to polega na rozkręceniu silnika i wymianie tłoka czy jakoś tak. To prawda? Bo w necie pisze, że można kupić jakiś moduł za pare zł. Coś nie chce mi sie wierzyć, że tyle to będzie kosztowało.

Napisano 4 lata temu, przez darozipp, Postów: 51, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. madi

hahaha serwisant robi Cię w konia. Chyba, że mu powiedziałeś, że chcesz wsadzić większą pojemność.

Router WS 50 2013
    Napisano 4 lata temu, przez madi, Postów: 5831, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. darozipp

madi nic nie mówiłem, powiedziałem że chciałbym blokady zdjąć żeby szybciej szedł, a nie 50KM/h co prawda docieram go xd Może pójdzie 60 niedługo. Ale jak mnie w konia zrobił to nie ładnie :/

4. madi

60 nie pójdzie do puki jest zablokowany :) powiedz mu tak: "nie chcę go tuningować, pojemność ma być ta sama. Ma pan go jedynie odblokować."

Napisano 4 lata temu, przez madi, Postów: 5831, Użytkownik Link do wypowiedzi

5. darozipp

Ok powiem :)

6.  

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Zipp pro 50 blokady: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Prawo jazdy 2016: Będzie jeszcze drożej, jeszcze trudniej i z zielonym listkiem

Prawo jazdy 2016: Będzie jeszcze drożej, jeszcze trudniej i z zielonym listkiem

21 Kwiecień 2015

Co zrobić kiedy fotoradary nie przynoszą zaplanowanych wpływów do budżetu? Wystarczy wymyślić obowiązkowe szkolenia, które musi odbyć każdy młody kierowca. Warto też jeszcze bardziej skomplikować przepisy drogowe.

Motocykle Motorowery Wiadomości5 opinii

Najfajniejsze Dziewczyny na Motor Show

Najfajniejsze Dziewczyny na Motor Show

10 Czerwiec 2013

Czym by były targi motoryzacyjne bez pięknych kobiet? Byłyby jak motor bez gazu. Kamera Skuterowo.com na tegorocznych tagach Motor Show w Poznaniu postarała się uchwycić to, co dla oka najprzyjemniejsze.

Motocykle Wideo3 opinii

Znak E-2e: drogowskaz tablicowy umieszczony...

Znak E-2e: drogowskaz tablicowy umieszczony...

01 Styczeń 2010

Wskazuje na skrzyżowaniu lub bezpośrednio przed nim kierunki do miejscowości lub dzielnic miast.

Prawo0 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.