Zipp Pro 50 / 125/ RS

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Zipp Pro 50 / 125/ RS

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 6 miesiące, 4 tygodnie temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe GalaxyS5
    GalaxyS5
    Użytkownik

Witam serdecznie od kwietnia planuje przerobić swojego zippa pro 50 rs na 125 tzn chcę wymienić silnik nie mam prawa jazdy i teraz pytanie czy policja często patrzy na silniki nawet jak będę jechał w terenie zabudowanym 45km/h i np: zatrzymają mnie do kontroli czy rzadko i jaka jest kara ???

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

pierwsza część pytanie jest do wróżki.
    druga część – owszem jest za to kara. W zależności jakie już masz uprawniania i zdolności prawne to jest 300-500zł, ew. sąd rodzinny , kurator.
    No i w razie wypadku mogą ciebie lub rodziców szarpać o zwrot wszelkich kosztów.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe GalaxyS5
    GalaxyS5
    Użytkownik

Wombat sąd rodziny chyba odpada bo mam 23 lata przppisy to coś tam wiem nawet o więcej niż coś tam tylko wiesz nie wiem czy mogę iść na prawko a1 ze względu na mój stan zdrowia

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to ty wiesz ile masz lat, nie napisałeś.
    A resztę to chyba bardziej lekarz ci powie niż na forum sie dowiesz. Chyba że nie masz rąk albo oczu – to wtedy bedziesz miał problem z utrzymaniem toru jazdy i lekarz może się połapać.
    Ale skoro ileś tam już jeździsz to chyba nie ma przeciwwskazań? Chyba że walisz na dziko bez żadnych uprawnień.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie