zipp pro 50 ? 110

witam dzisiaj zaczełem zmieniac cylinder tłok głowice itp w zipie pro 50 na 110 a łancuszek rorządu jest zakrutki niemam jak prykrecic zabatki da si jakos poluznic ten łanczuszek czy cos cylinder jes o 0.5 cm dłuszy

cylinder na 110??? to jest poprostu nie wypadł, taniej i wydajniej jest kupić caly silnik 110 lub nawet ten 125 który jest prawdziwym 110, Masz takie problemy gdyż włąsnie chcesz zamontować cylinder który nawet w serwisie nie polecą ci zamontować do serii 50....Każdy serwis od chinoli powinien powiedzieć że nie montujemy cylkow 110. Master w gdyni też tego raczej nie robi, i sugerują bardziej zakup cąłego silnika.

Kamil Giewia... kupiłeś cylinder do 110 [inny skok tloka] cylek ma 69mm wysokości bez tulei a ma mieć 63mm,są takie w sprzedaży i wtedy jest to 90ccm ale ciężko je dostać A tak to.łańcuszek musisz kupić od 110tki +wał+głowica+szpilki.

zamówiłem juz łancuszek 84 mam głowice 110 cylinder tłok ale niemam szpilek i wału jakie mogą byc konekwencje jak nie wymienie szpilek i wału

jak wał bedzie miał za małe wykorbienia to nie bedzie kompresji a jak bedzie miał za duże to tłok przyładuje o głowice :)

nie złożenia silnika a jak nawet ci się uda na za krótkich szpilkach to zbyt mały stopień sprężania i nie odpali.

widzisz co panowie piszą wyżej, kup nowy silnik cały silnik 110 a najlepiej 125 w bo niby rożnicy żadnej od 110 ale zawsze jest...

tak, zamiast cylindra za 200zł kup silnik za 1100. świetna rada.
Może nie od razu kupi jakieś 600cc. Po co sie rozdrabniać

Co wy koledzy tu za przeproszeniem xxxxxxxxxxx? Ja zrobiłem u siebie z 50 na 110 wydałem 350zł na cały zestaw w którym miałem:tłok wał cylinder szpilki łańcuszek,głowica i xxxxxxxxxx jak xxxxxxxx juz ponad 1000km zrobilem i nic sie nie dzieje w łańcuszku od 110 są o dwa wiecej ogniwa także, nie założysz na starym łańcuszku, a po drugie musisz zmienić wał ponieważ na tym wale od 50 nie odpali Ci ponieważ jest zakrótki korbowód i jest za duża komora spalania o jakies 0.8cm. nie kupuj całego nowego silnika jak kolega tu wyżej mówi ja wydalem 350 a nie 1100 to jest bezsens

______________________________
Kolego hamuj słownictwo Paci to pierwsze ostrzeżenie.

Draculaz, nie ^...LICIE^, tylko Malfeusz ^...LI^. Reszta dawała tylko wskazówki, co trzeba jeszcze zmienić żeby to zadziałało i na jakie (napisali to samo, co zalecasz ty).