Zipp Parco nie chce ruszyć

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #618096
    Przemas #LwG
    Uczestnik
    • 1
    • 5Postów:

    Witam mam problem. Skuter gdy stoi na stopkach łapie bardzo duże obroty, lecz gdy zestawiam go ze stopek to od razu gaśnie. Nie chce odpalić również gdy jest wciśnięty tylni hamulec, a gdy jest odpalony i wcisnę tylni hamulec to też gaśnie. Od czego to może być??

    #618098
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    myślę że od jakiejś usterki.

    #618100
    Przemas #LwG
    Uczestnik
    • 1
    • 5Postów:

    No właśnie tylko od jakiej

    #618105
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    a już cos sprawdzałeś?

    #618108
    Przemas #LwG
    Uczestnik
    • 1
    • 5Postów:

    Nie wiem właśnie co sprawdzić

    #618125
    Michalk001
    Uczestnik
    • 12
    • 1 646Postów:

    Sąsiad tak miał, gasł od razu po zestawieniu ze stopek. Winnym okazał się kabelek idący do cewki zapłonowej. Sprawdź cewkę i czy wszystkie połączenia są ok, i czy żaden kabelek czy konektor nie jest poluzowany.

    #618212
    Przemas #LwG
    Uczestnik
    • 1
    • 5Postów:

    Sprawdziłem wszystko co napisałeś i jest tak jak powinno być. Czyli to coś innego

    #618213
    Przemas #LwG
    Uczestnik
    • 1
    • 5Postów:

    Tylko mnie martwi że jak odpali to traci prąd i światła przygasają dopiero gdy nabije obrotów to świecą normalnie

    #618214
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    zaczyna się ciągnięcie za język kolejnego z zapałem do naprawiania i kompletną niewiedzą w temacie..

    Kolego Szanowny,
    ale jak stoi na tej centralnej nóżce to to “łapie wysokie obroty” znaczy że sam się wkręca czy też znaczy że można go gazem wkręcić?
    A kręci się tylne koło jak sobie tak stoi na tej nóżce? i jak postawisz na ziemi to ziemia zatrzymuje koło a ono silnik? Czy tylnym hamulcem tez zatrzymujesz koło i dlatego zduszasz silnik?
    Masz tam sprawny akumulator? Co to kurwa znaczy “traci prąd’? Kapie mu prąd na ziemie?
    Skup się i precyzyjnie odpowiadaj bo dopraszanie się o odpowiedzi wybitnie zniechęca do brania udziału w takim wątku.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button