Zipp czy Romet

Ostatnio zastanawiałem się nad kupnem motorowera. Nie wiem którego wybrać. Mam dwa typy Zipp JZV 50 lub Romet Ogar 202. Tylko jeden z tych co napisałem. Proszę o pomoc w wybraniu(zalety i wady każdego z nich). Proszę was o pomoc, bo wiem że się lepiej znacie ode mnie.

Mam ogara 202 i pieknoscia nie grzeszy, alee... jest fajny, dobry na poczatek :)

Ja bym proponował kupić tego który będzie tańszy.

Romet tańszy. A ma ktoś z was Zippa? I czy ten Romet ma wytrzymały silniki i nie rozsypie się kiedy będę nim jedzie po lesie?

A i jeszcze jedno czy ogar 202 dobrze się zbiera i jaką ma prędkość maksymalną?

Do lasu bym ci proponował Zipp SuperRay 50 jest wytrzymały, spalanie to 2,3L, no i 13 calowe koła do lasu w sam raz kumpel ma go od ponad 3lat

Nie lubię skuterów, wole biegówki. Według cb lepsza firma to Romet czy zipp i ktora ma wytrzymalszy silnik, ogólnie się nie psuje i ma dobre osiągi? Bo ja będę wykorzystywał go do dojazdu do szkoły i trochę po lesie.

Więc krótkie pytanie, brać tego rometa czy zippa ,,+" i ,,-" każdego z nich.

Nie podamy Ci + - musisz sam zdecydować, oba to chinole, zależy jak bedzie traktowany :)

To romet

Tylko bierz na alusach bo szprychowane lecą.
http://otomoto.pl/oferta/romet-ogar-202-50-2014-raty-1-krakow-ID3hi0rW.html

Ale alusy to sa juz na 125 :)

fakt mój bląd:) to bierz zipa ma alusy i tarczę z przodu

Ok

Motorower biegówka do lasu? No chyba nie to już kup sobie crossa albo quada ^^

Nie, biorę tylko jeden z tych 2 modeli i doszedł jeszcze Barton Classic 50. Nie mogę się zdecydować.

Weź zippa lub bartona i tak to jest to samo w tym przypadku ^^ weź ten który tańszy lub co ci się bardziej podoba, a rometa bym ci odradzał do lasu ^^

Dzienki wezmę Zippa

Ja puściłem mojego rometa 717 2t i nie narzekałem .. 2t zazwyczaj mają lepsze amory .