Zipp BASIC. Opinie, help ;d

Witam.
Mam problem.
Mooge kupić od kumpla zippa basica.
Ma przejechane 2.700.
2011 rocznik.
Kupiony w media expert.
Chce za niego 1.500.
I nie piszcie żebym dołożył ileś tam i kupił coś innego . Bo nie chce żeby ten skuter długo mi służył. Coś około roku.
Ale wróćmy do tematu. Jakie są wasze opinie, i czy to niedrogo za ten skuter :P.?

Powiedz mu, żeby wziął stoperan bo chyba go posrało z tą ceną... Za te pieniądze to nowego kupić. Na pewno się nie opłaca.

za 1200 bierz jak zejdzie do tylu

Okey : ].
To czyli do 1200 tak ;d ?

tak:P aczkolwiek ja bym dal i 1500:P targuj ile mozesz:P

A jakie są wasze opinie ;] ?
Często sie psuje i wgl ;D ?

A z jakiego powodu chce go sprzedać ? Zależy też w jakim stanie jest. Miał jakieś awarie ? Wymienioną tylną oponę ? Tuningowany ?

Stan dobry . Troche porysowany, ale to minimalnie. Tylnia opona wymieniana. Bo się przebiła.

wsadzisz najwyzej 100zl wymienisz cylinder na jakis z allegro i przez sezon bedzie chodzil jak nowy. Ustaw zawory jak go kupisz bo juz mogfly sie rozregulowac:)

doradzcie czy warto kupić tego basica i czy to prawda że jest na niemieckich częściach ja jestem kobietą niskiego wzrostu dlatego takiego sobie wybrałam a zracji swojej pracy dużo jeżdże teraz mam coliberka ale już się rozlatuje jeżdżę dużo po takich małych miejscowościach gdzie niestety są dziury doradzcie coś tylko nie drogo

To że Basic jest na niemieckich częściach to bzdura. Chyba że ktoś sobie sam powymieniał części bo oryginalnie są chińskie jak cała konstrukcja.

chińczyk z supermarketu, czesci tanie, latwy dostep. Chodzi jak sie dba...

jeżeli mówicie że to chińszczyzna to czemu na takiej marce jak zipp i czy wszystkie te skutery z tej marki to chiny?mam, jeszcze na oku zipp vapor i co powiecie o nim

bo te zippy, romety, keewaye, kingwaye itp pochodzą z chin :) Wszystkie Zippy są chińczykami.

@yamaha
nie rozumiem tylko dlaczego wymienił przebitą oponę skoro wylkanizacja kosztuje grosze... może pomógł jej się przebić paląc gumę????

@roomcajz
Nwm.
A co do zakupu, to ogólnie jestem całkiem zielony. Pierwszy skuter, więcj nwm o co chodzi w tych całych regulacjach itp itd :D

spokojnie, wszystko znajdziesz na skuterowie. najważniejsze by był w dobrym stanie

Okey. Dzięki wszystkim za odpowiedź :]]

Mam jeszcze okazje kupna Kingwaya Maximusa za 1200 zł.