ZIPP Basic (2012) czy Romet Router City Line 50 (2012)

Witam , mam problem z wybraniem skuteru. Mam nadzieje że pomożecie mi wybrać odpowiedni , Proszę was abyście nie pisali że lepiej kupić używkę , że to chinole ,4 - suwy i itp. Jeżeli ktos by mi znalazl jakis lepszy skuter do 2 tyś to niech śmiało mi napisze jego nazwę . :)

ZIPP Basic (2012)

CZY

Romet Router City Line 50 (2012)

Jak z tych dwoch zdecydowanie zipp.
Chyba, ze wolisz zaoszczedzic jakies 2-3 stowki to polecam torosa f16.
Toros to marka zippa, tyle, ze nieco tansza bo kierowana do marketow.
Wyglada jak zipp basic, rozni sie kolorem i tym, ze ma beben zamiast tarczy z przodu.
Reszta to samo.

Nie wiem czemu ale niektórzy z moich kolegów nie polecają mi tego rometa mówia że lepiej żebym kupił tego zippa , czy to prawda pomóżcie mi jak możecie to opiszcie mi te skuetry nawet sprzedawca w sklepie powiedział zebym tego zippa wziął ;/

To bierz zippa jest minimalnie większy od routera a to już zaleta bo wtedy jakoś dwie osoby ujadą.

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/95813-historia-jednego-romet-a-767-ku-przestrodze/ - dlatego nie polecają ci Rometa :). Ja nic szczególnego nie mam do rometa, ale sąsiad kolegi ma chyba 717 albo 767 czy coś w tym guście. Kilka miesięcy stał w serwisie, a potem trafił tam znowu po tygodniu. I tak w kółko aż do skończenia się gwarancji.

Chyba kupie tego zippa bo gdy usiadlem na te 2 skuetry to zipp wygodniejszy i wiekszy :) wgl lepsza firm ai wszedzie mi go zrobia w kazdym serwisie