zimny silnik ciężko odpala a ciepły wcale

Witam,mam problem z odpaleniem skuterka.Przeczytałem chyba wszystkie porady na forum ale nie znalazłem odpowiedzi na moje a właściwie jego problemy :cry:Aby odpalić zimny silnik muszę kilka lub kilkanaście razy dosyć długo kręcić rozrusznikiem aby zaskoczył.Na kopkę nie odpala wcale.Ciepłego silnika w żaden sposób nie można uruchomić.Zostały sprawdzone zawory -0,05 i 0,08-,zapłon nie przestawiony,świeca ma niebieską iskrę i jasnobrązowy nalot,gaźnik czysty,paliwo swobodnie dopływa do gaźnika.Silnik o poj.65 cm. ma 2000 km.przebiegu.Jak uda się go odpalić jedzie bez żadnych problemów,rozpędzam go do 65 km.dość szybko, może jechać szybciej tylko jak go zatrzymać.Ciśnienia w cyl.nie sprawdzałem gdyby było małe to na ciepłym silniku odpalałby lepiej niż na zimnym.Ogólny przebieg skutera to 13 tys.km.do tej pory nie zmieniałem rolek ani paska ale to chyba nie ma wpływu na odpalanie

Zrobione :P.Zamykam temat :D

No to pochwal się co zrobiłeś, może kiedyś ktoś będzie miał podobny problem.

Problemem była membramka znajdująca się pod uchwytem pancerza linki gazu,jakaś powiginana i popękana.W zadnym opisie o naprawach gaźników nie było o niej ani słowa :x,napisałem o tym w "poradach" komentarz do reg.gaź.Ciekawe do czego ona służy?
http://wt06.wrzuc.to/obrazek/xmadIx7/293e8a319f5745ed_1_.jpg
To jest membrama nr.35