Zielona zaba prosi o pomoc!!

siema! od początku roku mam plan kupna jednośladu z początku miała być to yamaha r125 ale okazało się ze nie bym był w stanie się wypłacić...
później na celowniku postawiłem supermoto made in superchina tanie i według użytkowników nie zawodne super cena za nówkę ale jak przyszło do ubezpieczenia to się rozpłakałem... wiec tez parę osób poddało mi pomysł zakupu skuteru tak z początku to wyśmiewałem ludzi bo mam prawie 2m wzrostu i siebie nie widziałem na takim baczku ale kolega dal mi na parę dni jego Gilere runner 50 pojeździłem i stwierdziłem ze jest nawet ok i 50cc daje sobie swobodnie rade w mieście jakim jest Londyn czyli "największym parkingiem w europie"!

I teraz po tak długim poście mam pytanie czy jest ktoś w stanie mi pomóc dobrać jakiś skuterek podobają mi się skuterki z takim ala sportowym wyglądem jak Yamaha aerox czy Peugeot SpeedFight jeszcze tez myślałem nad Aprilia SR Cena ma być w miarę niska i nie może to być żaden romet itp bo dostępność do takowych tu w UK jest tragiczna
liczę na wasza pomoc i z góry wielkie dzięki

Według mnie najlepszy byłby Jet Force.

Ja posiadam Aprilie Sr 50 R na sprzedaż ;)
Nie jest jeszcze na allegro, bo nie znam się na wystawianiu na allegro (jest tak zmienione, ze nie ogarniam).