Zielona zaba prosi o pomoc!!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Zielona zaba prosi o pomoc!!

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe DamianRysiekSr DamianRysiekSr 5 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe som31
    som31
    Użytkownik

siema! od początku roku mam plan kupna jednośladu z początku miała być to yamaha r125 ale okazało się ze nie bym był w stanie się wypłacić…
    później na celowniku postawiłem supermoto made in superchina tanie i według użytkowników nie zawodne super cena za nówkę ale jak przyszło do ubezpieczenia to się rozpłakałem… wiec tez parę osób poddało mi pomysł zakupu skuteru tak z początku to wyśmiewałem ludzi bo mam prawie 2m wzrostu i siebie nie widziałem na takim baczku ale kolega dal mi na parę dni jego Gilere runner 50 pojeździłem i stwierdziłem ze jest nawet ok i 50cc daje sobie swobodnie rade w mieście jakim jest Londyn czyli „największym parkingiem w europie”!

I teraz po tak długim poście mam pytanie czy jest ktoś w stanie mi pomóc dobrać jakiś skuterek podobają mi się skuterki z takim ala sportowym wyglądem jak Yamaha aerox czy Peugeot SpeedFight jeszcze tez myślałem nad Aprilia SR Cena ma być w miarę niska i nie może to być żaden romet itp bo dostępność do takowych tu w UK jest tragiczna
    liczę na wasza pomoc i z góry wielkie dzięki

Zdjęcie profilowe rafcio128
    rafcio128
    Użytkownik

Według mnie najlepszy byłby Jet Force.

Zdjęcie profilowe DamianRysiekSr
    DamianRysiekSr
    Użytkownik

Ja posiadam Aprilie Sr 50 R na sprzedaż 😉
    Nie jest jeszcze na allegro, bo nie znam się na wystawianiu na allegro (jest tak zmienione, ze nie ogarniam).

Czytaj
    REKLAMA

Jak schudnąć? Odkryj nowy portal Rowery Jednoślad.pl

Czytaj REKLAMA Jak schudnąć? Odkryj nowy portal Rowery Jednoślad.pl

Chcesz schudnąć, odkryć kolejną pasję? Poznaj Jednoślad.pl także od rowerowej strony sportu i zdrowej odmiany. Zbuduj formę, zmień się na lepsze!

Zobacz teraz Rowery Jednoślad.pl

Chcesz schudnąć, odkryć kolejną pasję? Poznaj Jednoślad.pl także od rowerowej strony sportu i zdrowej odmiany. Zbuduj formę, zmień się na lepsze!

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie