Zico Rooster >>By Keczo<< Początki!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Zico Rooster >>By Keczo<< Początki!

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 7 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam!
    Chciałbym przedstawić wam mojego kumarka. Prace idą powoli ale mimo wszystko jestem zadowolony z mojej maszynki.

PLANY:

1.Mechanika:
    Stage6 Pro Sport
    Stage6 Racing Torque Control
    Dzwon sprzęgła Stage6 WingCooler
    2.Optyka
    Podłoga z ryfli
    Kiera bmx

Obecnie:
    Tłumik Stage6 Pro Replica Chrom
    Rolki 5,5g Top Racing

Oto Foty mojej maszynki przed zmianą tłumika:

A tutaj już po lekkim wizualnym tuningu 🙂
    Mianowicie demontaż lusterek błotników i tłumik 🙂

Tu jedna fota jak stał na warsztacie 🙂

Tutaj już w całości :))

Przed wymianą tłumika skuter leciał jedyne 60kmh
    A po zmianie wielki zonk 😯 😯
    Zamykam licznik :)) [ 80 na blacie i leci za tarcze]

Zapraszam do komentowania :))

Anonimowy

Ale nie wiadomo jak szczery jest ten licznik 😛 Skuterek wygląda zacnie, przydałoby się podwyższyć tył, usunąć błotnik i zamontować nadkole. Rób go bo może wyjść coś ciekawego 😉 Rozumiem, że planów będzie dużo więcej niż te, które wymieniłeś?

Anonimowy

poluki napisał:

Ale nie wiadomo jak szczery jest ten licznik 😛 Skuterek wygląda zacnie, przydałoby się podwyższyć tył, usunąć błotnik i zamontować nadkole. Rób go bo może wyjść coś ciekawego 😉 Rozumiem, że planów będzie dużo więcej niż te, które wymieniłeś?

Z tym błotnikiem to problemik może być bo jak go zdejme to światła i kierunki kaput. Zresztą teraz w planach mam mechanikę 😛 najwyzej potem wlozy się cos ciekawego. a o nadkolu to raczej nie ma co marzyc. Nie wiem jak w ogole można je zamocować on tam taki zabunkrowany jak czołg 😛

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Anonimowy

wyślij mi fote tyłu bo ja tez mam wycudowany tył ale wymyśliłem jak go zrobić na płasko moze ci pomoge

Anonimowy

Ketchup, no nieźle nieźle tylko ja mam gps i sprawdźimy jak ten licznik pokazuje predkosc 😛 ja bym z dystansem do tych predkosci podchodzil 😉

Anonimowy

Elo! Nie pisałem bo forum nie działało wczoraj 😯

wrona napisał:

wyślij mi fote tyłu bo ja tez mam wycudowany tył ale wymyśliłem jak go zrobić na płasko moze ci pomoge

Zrobie jutro 🙂 i wrzuce tutaj. Dzieki za checi ziom. 😀

Zrobiłem sobie tablice na przekładnie. Ale siła wyższa nie była zachwycona wiec wrocilem do pierwotnego wygladu.

Anonimowy

a jak by tak przyciąć na wysokość tej czerwonej lini (tej niżej ) , lub wywalić te krowiaste kierunki i dać mniejsze i przyciąć na wykoś tej czerwonej lini ( tej wyżej) , tylko nie wiem jak u ciebie wygląda z rama czy by nie wystawała

ale najbardziej to bym ci polecał wyciąć to tej niższej Lini , i pod samą lampą dać tablicę

Anonimowy

to znaczy wiesz. w tym przypadku juz latwiej wymieniłeś lampe i nie pierdzielic się z ciachaniem. Lampa od razu z kierunkami powinna pasować coś takiego:

I tu można na nadkolu myśleć w owej chwili 🙂Zobacz Lampe

Anonimowy

Ale wiesz że wtedy cały tył musisz szpachlować?

Anonimowy

co racja to racja. Ale ja bardziej chce iść w mechanike. Bo do optyki można zawsze wrocic 🙂
    Teraz czekam na kase i wario stage6 sport pro wchodzi 😀

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie