Zestaw narzędzi warsztatowych

Poszukuję dobrego zestawu narzędzi, wcześniej zbierałem pojedyncze klucze, natomiast ciągle czegoś brakuje i chyba wreszcie trzeba podjąć męską decyzję i zdecydować się na jakiś zestaw narzędziowy z prawdziwego zdarzenia. Chodzi mi o klucze nasadowe, których będę używał do różnych napraw w domu i w garażu. Wystarczy taki mniej więcej na 100 elementów. Macie jakieś propozycje na dobry zestaw?

Polecam zestaw Yato YT-3879.

Jeszcze powiedz, jaką kwotę mógłbyś przeznaczyć na zakup takiegoż zestawu :) i czy interesuje Cię bardziej zestaw 96 el czy 108 el :)

Myślałem o 300 zł i znalazłem sporo tańszy zestaw marki Proline, 94 elementowy. http://www.ceneo.pl/1919288 Wygląda na skompletowany na miarę moich potrzeb, patrząc na zdjęcie znajduje się tam wszystko co mi się przyda w późniejszej pracy i niczego nie brakuje. Miałem wydać więcej, ale jak mogę te parędziesiąt złotych jeszcze zachować przy sobie to czemu nie. :D Pytanie tylko co sądzicie o tej firmie?

Ja też mogę polecić YATO,nie pamiętam teraz który zestaw mam,ale taki podstawowy za około 100zł i mi wystarcza.

Kupiłem w końcu te Proliny, wyglądają bardzo porządnie i miały już pierwsze próby za sobą. Moim zdaniem z 10 lat będą mi służyć. Za 100 zł nie miałbym pewności co do wysokiej jakości, to jak złotówka za element, moim zdaniem nie ma co się oszukiwać, że dobre narzędzie kosztuje więcej, nawet w zestawie. W każdym razie dzięki za pomoc, przyjrzę się Yato może przy innej okazji.

Proline dobre narzędzia. Jeśli chodzi o użytek domowy i hobbystyczny, w zupełności wystarczą.

W domu mam Proline-bardzo ok.

W robocie używamy Forch, Yato, trochę Walter-wszystkie git, czasem się sypnie coś, ale jak to w warsztacie.

Miło usłyszeć, że wybrałem dobrej jakości narzędzia. Ja już swoje posiadam ten ponad tydzień czasu i je poddałem lekkim i trochę cięższym próbom, jestem krótko mówiąc zadowolony z nich bardzo mocno.