Zestaw AWINA

co sądzicie o tym zestawie???? prosze o pomoc planuje zwiększyć pojemność w miare tanim kosztem http://www.czesci-moto.pl/p11315,cylinder-glowica-do-skuterow-z-silnikiem-4t-gy6-139qmb-80ccm-tuning.html

To samo co WM Motor, tylko sporo droższe.
Czemu nie zdecydujesz się na poskładaną głowicę? Oszczędziłoby Ci to sporo pracy.

Wm-motor robi dobre cylindry

Mówiąc polska głowice co masz na myśli?? a wracając do pytania warto coś takiego wsadzić czy raczej nie polecacie.

kup sobie cały zestaw malossini

dominas666 napisał:

Mówiąc polska głowice co masz na myśli??

Nie pisałem o "polskiej" głowicy lecz o poskładanej. W wybranym przez Ciebie zestawie zawory nie są zamontowane, moim zdaniem lepiej jest kupić taką która ma zawory zamontowane bo z docieraniem jest sporo zabawy.

A zestaw który wybrałeś jest całkiem niezły. Tylko że jak na tą jakosć jest dosyć drogi, zestawy od WM Motor są tańsze.

Kolego, *michal98*, poleciałeś z tym swoim tutaj podpisem, ale to fajne nawet jest, poniekąd. :D
Cytat: *Routery to dobre skutery, bo ciągną jak renifery. Mają w zanadrzu trzy konie i robią dziurę w betonie.* :DDD

A może wklepaj tutaj tak: *Kiedy mój Router przez miasto się toczy, każda ładna laska, maślane ma oczy*. :D
Miałem ja kiedyś piątki (szóstki) z języka polskiego i m.in. pierwsze miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym, he, he. :D

Agencie... Marku. Nie ma sensu tłumaczyć kolejny raz, kolejnym tutaj narwanym młodym (i tak finalnie, za zakup podzespołów, płacą zazwyczaj ich opiekunowie), aaa... *po co to jest, co jest jakie, czyje, za ile, po co, na co, co to mi da*, itd. :(
Jest internet, jest forum... skuterowo.com, itd., ale mało który poszuka sobie tutaj cokolwiek samodzielnie, poczyta wpisy, przemyśli cokolwiek, hormony tam nadal buzują w tym wieku, etc. :(

Chce taki oto... *młodziak* taki przepłacony zastaw, a Ty jesteś nawet sensownym sprzedawcą/dystrybutorem i udzielasz się tutaj na forum intelektualnie, to nawiąż współpracę z takim, kolejnym już nawet importerem/konfekcjonerem części i też zarabiaj nieco więcej (kilka źródeł sprawdzonych części to zawsze więcej niż jedno, nawet to największe, np. Wilmat). :D
Jak dzieciaki chcą jednak mieć części za większą kasę, to im takie sprzedaj (poszerz swoją ofertę sprzedaży).

*Ziomek(1), zakładaj rodzinę i buduj domek. Twoja dziewczyna już z brzuchem się nosi, a Ty radzisz tam wsadzać... Malossi*.
Taka dygresja, młody szczawiku, piłkę idź kopać w wakacje po trawie, a nie innym tutaj raczysz (Malossi*ni :D) radzić. :DDD
Pozdrawiam.

metros fajnie wszystko opisałeś ale się mylisz mam 33 lata i nie jestem młodziakiem skuter mam od 3 miesięcy i troszkę mnie wkurza jazda pod górkę z prędkością 35km/h dlatego chce włożyć większy cylinder. nie kupie markowego sprzętu za tysiące zł bo za skuter zapłaciłem 800 jet to kingway aeon więc nie widzę sensu ładowanie się w koszty. owy odkurzacz służy mi do jazdy do pracy a nie do popisywania się przed małolatami.a co do śledzenia foru to owszem sledze ale wszędzie piszą to samo kup markowy sprzęt za tysiące zł. proszę o poradę co zrobić z moim odkurzaczem żeby żeby radził sobie ze wzniesieniami

wątpię żeby wm motor był tańszy, cylek z głowica będzie droższy niż ten zestaw awina który ma jeszcze w komplecie wałek rozrządu, dźwigienki zaworowe. Miałem dwa kufry awina i dziękuję ale już więcej nic nie kupię z ich logo, ale np jak wm motor robi sporo taniego badziewia to akurat cylindry im się udały i można na tym pojeździć. Co do osiągów to cylinder 72ccm będzie optymalny, szału nie robi ale jest silniejszy od 50ccm, ale jak ci bardzo zależy na mocy to ja bym rozważył cylinder 90ccm, jest trochę kłopotliwy bo generuje za dużą moc jak na chińskie podzespoły, ale jak byś wymienił swój chiński wariator na coś firmowego, nawet używany bo nowe sporo kosztują, to z mocnym wariatorem i mocnym paskiem chiński silnik z cylkiem 90ccm lata bezproblemowo, a silnik z takim cylkiem będzie cię pod górę lepiej ciągnął niż obecne 50ccm z góry, ja byłem zadowolony z osiągów 90ccm w średniej wielkości górę szybciej wyjeżdżał niż skuter 50ccm z tej samej góry zjeżdżał :).