Zerwany gwint w głowicy 4T.

Witam. Mam mały problem. Kupiłem używany silnik i okazało się, że gwint świecy jest zerwany. Co mogę z tym zrobić? Nagwintować na większą świece?

Super, wróżki ktoś już najął ?
Dobrze było by, gdybyś opisał co to za silnik, jaki ma przebieg zrobiony i na jakich częściach? Jaki stan? Bo jak się okaże ze trzeba coś w nim jeszcze remontować, to może wyjdzie lepiej kupić nową głowicę:)

Silnik 139QMB . Przebieg niewielki, który oceniam po stanie cylindra, który jest seryjny.

Młody, zakochałeś się czy jak? Niby mamy wiosnę za oknem. ;D
*
Wpis w Googlach... reperaturka pod świecę zapłonową, wiele Ci wyjaśni w tym temacie.
Szybciej i taniej wyjdzie jednak całą głowicę sobie kupić i zawory potem w niej dotrzeć.
*
Ale jak się lubisz... *pogimnastykować*, to kombinuj coś sobie z tym tematem dalej. Nabędziesz cennego doświadczenia przy tym. :-)
*
Edit:
Co racja to racja, trzeba sobie jakoś radzić z chińczykami. Jak nic nie zepsujesz, to i nic nie naprawisz potem. ;-)

Chinol :P nie będę kupował nowej głowicy bo mi się nie opłaca. Nowa głowica to koszt około 70 zł, a ja za silnik dałem 80 :D Dziś nagwintuje głowice na M12 i Zobaczymy co z tego wyjdzie.