Zerwana Linka Prędkościomierza???

Witam. Właśnie przed chwilą wróciłem z przejażdżki na której prawdopodobnie zerwała się linka prędkościomierza. Przejażdżka jak przejażdżka jedziemy po krajówce 75km/h :D ujeżdżam jakieś 400m luknięcie na licznik a tu 22km/h...17km/h...12km/h..i cały czas spada, a przecież zasuwam równo z TIRem!!! Gdy wracałem do domu licznik wskazywał 00km/h. A no i przy rozpędzaniu się z postoju coś tam podrygiwało 1km/h...4km/h. Pragnę zauwazyć że w Euroboyu licznik jest cyfrowy, ale wątpię czy jest to jego wina wydaje mi się że to wina zerwanej linki. A wy jak sądzicie? Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Linka lub ślimak.Odkręć górną owiewkę i wykręć linkę z prędkościomierza.Jak będzie urwana to wiadomo, ale jak będzie cała to musisz zobaczyć czy coś w slimaku sie nie podziało .

To nie linka, ani ślimak, bo odkręciłem linkę od ślimaka, zakręciłem kołem i ta blaszka (w ślimaku) się kręci. Po dokręceniu linki ona także się kręci. Co ciekawe licznik działa normalnie tylko po długim postoju, a gdy ujadę ok 1km to znów szybko spada aż do zera i utrzymuje sie przez cały czas nic nawet nie drgnie. Kilka godzin przerwy i znów działa przez chwilę. Zauważyłem także że licznik nabija poprawnie tocząc skuter do tyłu!!! :O a do przodu 0km/h. Pomózcie bo mnie już brakuje pomysłów i nerwów:(

Pomóżcie bo niefajnie jest jeździć z 0km/h na liczniku :(