Zepsuty zamek do siedzenia ZNEN SPRIT

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 Zepsuty zamek do siedzenia ZNEN SPRIT

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe barton barton 1 tygodni, 2 dni temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe barton
    barton
    Użytkownik

Witam.Kupiłam ZNEN SPRIT 125cc z zepsutym zamkiem w siedzeniu,ale tak mi sie podobal ten skuter ,ze musialam. Teraz problem z napawa,bo zadnego zameczka tam nie widze zeby go wymienic. Zmykam zatrzaskujac,a otwieram pociaganjac z boku linke ktora odblokowuje zamek. mechanik kombinowal i jakies kostki pomontowal,bo zekomo elektroniczny mial byc ten zamek,ale nadal jest zepsuty. Nie moge nic zostawic w schowku wiec jest to uciazliwe. Nawet raz samo sie otworzyło. Moze ktos z was wie jak dziala to zamykanie w moim modelu???????? Ogladałam w podobnych modelach i wydaje mi sie ze z boku jest zamek na kluczyk,a w moim niestety nie widze.

• Ten temat został zmodyfikowany1 tygodni, 3 dni temu przezZdjęcie profilowe barton barton.
    wiesław kot
    • Ten temat został zmodyfikowany1 tygodni, 3 dni temu przezZdjęcie profilowe barton barton.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Niektóre ZNENY mają zamek z lewej pod kanapą a niektóre nie – te zapewne mają albo to podpiete linką (mechanicznie) pod stacyjke lub elektrycznie pod stacyjke lub guziczek na kierownicy.
    Ale mechanik raczej powinien rozpoznać jakiego typu to była instalacja.

ziuuummmm….
    Zdjęcie profilowe barton
    barton
    Użytkownik

No to mój mechanik chyba od gumowuch dzwonków jest, a ze mieszkam w zabitej dechami dziurze to moja nadzieja na zamkniety kuferek maleje.

wiesław kot

Czytaj
    REKLAMA

Zabrakło energii do działania? Pomyśl o zmianie akumulatora

Postaw na markę akumulatorów Moretti. Przygotuj się do nowego sezonu już dzisiaj.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie